Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

66-ročná Sharon Stone TOPLESS sa chváli svojím maliarskym talentom. Na internet zavesila ODVÁŽNU fotku (FOTO)

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/DFree). Sharon Stone je v centre pozornosti médií už viac ako 30 rokov. Hviezda vždy zaujme skvelou postavou a podmanivým vzhľadom. Zdôraznila ich vo svojom najnovšom príspevku zdieľanom na Instagrame. Sharon Stone HORE BEZ sa chváli svojím maliarskym talentom.Foto: shutterstock/DFree V 90. rokoch sa Sharon Stone umiestnila vysoko v […]
Menej ako 1 min. min.

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/DFree).

Sharon Stone je v centre pozornosti médií už viac ako 30 rokov. Hviezda vždy zaujme skvelou postavou a podmanivým vzhľadom. Zdôraznila ich vo svojom najnovšom príspevku zdieľanom na Instagrame.

Sharon Stone HORE BEZ sa chváli svojím maliarskym talentom.
Foto: shutterstock/DFree

V 90. rokoch sa Sharon Stone umiestnila vysoko v rebríčkoch najsexi žien sveta. Úloha femme fatale v kultovom trileri „Základný inštinkt“ ju vyniesla na vrchol popularity a zmysly roznecujúca scéna výsluchov sa stala trvalou súčasťou histórie kinematografie. Málokto si však uvedomuje, že jej profesionálne úspechy sa prelínali s mnohými traumatickými udalosťami v súkromnom živote.

Američanka sa rokmi ako herečka prepadla, aj keď ju stále môžeme obdivovať v menších úlohách vo filmoch a televíznych seriáloch. Jej skupina fanúšikov, ktorých počet podľa ukazovateľov Instagramu dosahuje takmer 4 milióny, o ňu však neustále prejavuje záujem. Pravidelne zverejňuje fotografie z interiéru a záhrady domu nachádzajúceho sa na útese a zároveň aj ochotne ukazuje čas strávený s rodinou.

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William to urobí, keď sa stane kráľom. Prelomové rozhodnutie. Nie každý bude šťastný

Sharon Stone zverejnila na internete odvážnu fotku

V súkromí je hviezda filmu „Kasíno“(1995) veľkým nadšencom maľovania. Nielenže zbiera diela najväčších umelcov, ale vytvára aj abstraktné obrazy nasýtené farbami. Herečka sa počas pandémie naplno venovala svojmu zabudnutému koníčku z detstva, keď bola zbavená mnohých možností umeleckého prejavu. Minulý rok dokonca zorganizovala vlastnú výstavu výtvarných prác.

Sharon Stone ukázala proces vytvárania ďalšieho umeleckého diela na sociálnych sieťach. Na tom by nebolo nič čudné, keby nebolo stvorenia… hore bez. 66-ročná žena zdieľala fotografiu priamo z domáceho štúdia, na ktorej pózuje chrbtom k fotoaparátu.

„Niekedy jednoducho musím ísť z bazéna k maľovaniu“

– popisovala novo zdieľanú fotku.

Pod príspevkom sa objavilo množstvo lichotivých komentárov o jej stále úchvatnom vzhľade a úžasnej postave.

Sharon Stone.
Foto: instagram.com/sharonstone/

Sharon Stone.
Foto: instagram.com/sharonstone/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 12 rokov a na účte milióny. Rozhodla sa oddýchnuť si a ísť „do dôchodku“

Médiá uvádzajú, že šance na záchranu manželstva Jennifer Lopez a Bena Afflecka sú „NULOVÉ“. Speváčka „chce leto plné ZÁBAVY“

The post 66-ročná Sharon Stone TOPLESS sa chváli svojím maliarskym talentom. Na internet zavesila ODVÁŽNU fotku (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie