Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Alexandra Daddario je TEHOTNÁ. Hviezda „Baywatch“ odhalila svoje krivky na fotení (FOTO)

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Michael Potts F1). Alexandra Daddario tento rok privíta svoje prvé dieťa. Napriek svojmu stavu sa nevzdala práce na filme. Herečka poskytla rozhovor mesačníku „Vogue“, v ktorom prezradila, že je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Alexandra Daddario čaká dieťa.Foto: shutterstock/Michael Potts F1 V americkom zábavnom priemysle sa dá s istotou […]
Menej ako 1 min. min.

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Michael Potts F1).

Alexandra Daddario tento rok privíta svoje prvé dieťa. Napriek svojmu stavu sa nevzdala práce na filme. Herečka poskytla rozhovor mesačníku „Vogue“, v ktorom prezradila, že je už v pokročilom štádiu tehotenstva.

Alexandra Daddario čaká dieťa.
Foto: shutterstock/Michael Potts F1

V americkom zábavnom priemysle sa dá s istotou povedať, že čaká veľa prírastkov. Už onedlho bude mať mnoho svetoznámych žien možnosť získať prvé materské skúsenosti. Hailey Bieber oznámila radostnú správu o rozšírení svojej rodiny na jar. Pred pár dňami sa ukázalo, že tehotná je aj Margot Robbie.

K tejto skupine sa pripojila aj Alexandra Daddario. Herečka známa napr. z filmovej série Percy Jackson: Zlodej blesku a hitu HBO „The White Lotus“ (Biely lotos), čaká svoje prvé dieťa. Radostnú novinu oznámila redakcia magazínu Vogue, ktorá zverejnila aj fotografie z tehotenského fotenia.

Alexandra Daddario je tehotná

38-ročná žena poskytla príležitostný rozhovor, v ktorom prezradila, ako sa jej darilo skrývať svoj požehnaný stav. Ukázalo sa, že Američanka sa 6 mesiacov zdržiavala prezradenia tejto dôležitej informácie. Jej kolegovia zo série „Mayfair Witches“ však zistili všetko.

„Keď som bola na nakrúcaní, zvracala som a potom som musela nakrútiť bozkávaciu scénu. V piatom týždni som si pomyslela: „Nemôžem to pred nimi stále tajiť. (…) Ak im v práci poviem, že som tehotná, dostanem veľa voľna, aby som sa v pokoji mohla vyvracať .“ Fungovalo to? NIE! Našťastie spolupracujem so skvelými hercami, ktorí majú deti. Všetci chápali bozkávanie s dievčaťom, ktoré vracalo a malo ranné nevoľnosti“

– spomínala so smiechom.

Alexandra Daddario sa svojej aktivity na sociálnych sieťach nevzdala. Tehotenské bruško skrývala pod voľnými košeľami a fotky občas vhodne orezala, aby nevzbudila podozrenie.

Hollywoodska hviezda je 2 roky vydatá za slávneho filmového producenta Andrewa Forma.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jej matka ju nazvala „bolesťou v zadku“. Dnes je z nej najbohatšia žena na svete. „Žijem v bubline“

Macronovci volili na severe Francúzska. Majú tam vilu, kde zarábajú majland

The post Alexandra Daddario je TEHOTNÁ. Hviezda „Baywatch“ odhalila svoje krivky na fotení (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie