Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Biden povedal Zelenskému, že Washington oznámi ďalšie zbrojné dodávky pre Ukrajinu

Americký prezident Joe Biden svojmu ukrajinskému náprotivku Volodymyru Zelenskému povedal, že Spojené štáty predstavia ďalší balík bezpečnostnej pomoci pre Ukrajinu. Informuje o tom agentúra Reuters. “Budeme stáť pri vás, bodka,” povedal Biden Zelenskému pred bilaterálnym rokovaním, ktoré sa koná na okraj summitu NATO vo Washingtone. Zelenskyj pred schôdzkou povedal, že s šéfom Bieleho domu bude […]
Menej ako 1 min. min.

Americký prezident Joe Biden svojmu ukrajinskému náprotivku Volodymyru Zelenskému povedal, že Spojené štáty predstavia ďalší balík bezpečnostnej pomoci pre Ukrajinu. Informuje o tom agentúra Reuters.

“Budeme stáť pri vás, bodka,” povedal Biden Zelenskému pred bilaterálnym rokovaním, ktoré sa koná na okraj summitu NATO vo Washingtone.

Zelenskyj pred schôdzkou povedal, že s šéfom Bieleho domu bude diskutovať o tom, ako docieliť spravodlivý koniec vojny, a zároveň vyzval na usporiadanie ďalšieho mierového summitu ešte tento rok.

Na júnový summit vo Švajčiarsku, zvolaný na podnet Ukrajiny, nebolo pozvané Rusko ako druhá strana ozbrojeného konfliktu.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie