Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Bizarní zásah na úřadě v Košicích: Agresivní muž hrozil lidem, policisty viní ze znásilnění

Agresivní muž měl na úřadě v Košicích napadat zaměstnance a dokonce jim vyhrožovat. „Vtrhl do kanceláře, bušil pěstmi do dveří, kopal do nich a křičel velmi nepříjemné věci a sprosté nadávky,“ popsala pro TV JOJ mluvčí úřadu Katarína Strojná. MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kuriózní útok hrncem na Slovensku. Agresor nádobím napadl dva spící lidi, nikdo neví […]
Menej ako 1 min. min.

Agresivní muž měl na úřadě v Košicích napadat zaměstnance a dokonce jim vyhrožovat. „Vtrhl do kanceláře, bušil pěstmi do dveří, kopal do nich a křičel velmi nepříjemné věci a sprosté nadávky,“ popsala pro TV JOJ mluvčí úřadu Katarína Strojná.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kuriózní útok hrncem na Slovensku. Agresor nádobím napadl dva spící lidi, nikdo neví proč

Když mu řekli, že pro něj nemají žádnou práci, odešel. Odpoledne se ale vrátil a chtěl si stěžovat. Zaměstnanci mu vyhověli a stížnost zaevidovali. Muž však ve svém agresivním chování pokračoval.

Tím to neskončilo. Vše si natáčel na telefon, přitom spadl ze schodů. Vše zachytily i bezpečnostní kamery. „Celé to bylo velmi bizarní a absurdní. Ten pán, jak celou situaci natáčel, couval a spadl ze schodů, respektive se z nich úmyslně kutálel,“ uvedla Strojná.

„Je trochu agresivní, má averzi vůči policistům, protože to není poprvé, co se k němu takhle chovají,“ uvedla matka agresora.

Policisté ale jakékoliv pochybení odmítají. „Z naší strany byly proti osobě použity donucovací prostředky, jejichž použití bylo v dané situaci nezbytné. Jejich použitím nedošlo ke zranění osoby,“ popsal účastník policejního zásahu.

„Pachatel nám předem vyhrožoval, že jsme jako policisté skončili, a že to zahraje na znásilnění, přičemž si na okrsku strkal prsty do konečníku. Pak se pokusil zasunout si do konečníku krátkou bílou tyč, v čemž mu bylo zabráněno. Uvedené jednání bylo zdokumentováno v úředním záznamu. Nutno podotknout, že pachatel si zranění způsobil svým jednáním v budově úřadu ještě před naším příjezdem na místo,“ dodal účastník policejního zásahu.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Otřesný případ týrání dvouleté dívky. Do bezvědomí ji zmlátil partner matky, tvrdí žaloba

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie