Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Bratislavský kraj s radosťou podporil nadchádzajúci 12. ročník filmového festivalu v Plaveckom Podhradí

Počas júla bude v obci Plavecké Podhradie prebiehať už dvanásty ročník Filmového festivalu. Uskutoční sa v miestom amfiteátri pri kultúrnom dome pod oblohou posiatou hviezdami. Festival začne 13. júla 2024 špeciálnym programom, ktorý zahŕňa vystúpenia Mažoretiek ELLA Malacky, Jazz Blues Company (alias JABLCO) a Elán Revival. Diváci sa môžu tešiť na premietanie filmov ako Lieta v tom, […]
Menej ako 1 min. min.

Počas júla bude v obci Plavecké Podhradie prebiehať už dvanásty ročník Filmového festivalu. Uskutoční sa v miestom amfiteátri pri kultúrnom dome pod oblohou posiatou hviezdami.

Festival začne 13. júla 2024 špeciálnym programom, ktorý zahŕňa vystúpenia Mažoretiek ELLA Malacky, Jazz Blues Company (alias JABLCO) a Elán Revival. Diváci sa môžu tešiť na premietanie filmov ako Lieta v tom, Jedeme na teambuilding, „A máme čo sme chceli, Sladký život, Bod obnovy a Vesničko má středisková každú noc o 21:15 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie presunie do miestneho kultúrneho domu.

Pre návštevníkov festivalu bude zabezpečené občerstvenie a vstup je dobrovoľný. Osvetlenie hradu dodá podujatiu nezabudnuteľnú atmosféru. Tento festival je vynikajúcou príležitosťou na podporu kultúrneho života v regióne a poskytuje platformu pre komunitné stretnutia a zábavu.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie