Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Ceny ropy vo štvrtok ráno vzrástli. Komoditu podporil aj nečakaný pokles jej zásob v USA

Ceny ropy vo štvrtok ráno vzrástli. Komodita ťažila z oslabenia dolára pred kľúčovými údajmi o inflácii v USA a podporil ju aj nečakaný pokles jej zásob v USA minulý týždeň. Informuje agentúra Bloomberg. Oficiálne údaje v stredu ukázali, že zásoby ropy v Spojených štátoch sa v týždni do 5. júla znížili, keďže dopyt po palivách počas letných […]
Menej ako 1 min. min.

Ceny ropy vo štvrtok ráno vzrástli. Komodita ťažila z oslabenia dolára pred kľúčovými údajmi o inflácii v USA a podporil ju aj nečakaný pokles jej zásob v USA minulý týždeň. Informuje agentúra Bloomberg.

Oficiálne údaje v stredu ukázali, že zásoby ropy v Spojených štátoch sa v týždni do 5. júla znížili, keďže dopyt po palivách počas letných dovoleniek vzrástol a tento trend by podľa obchodníkov mal pretrvávať.

Barel (159 litrov) americkej ľahkej ropy West Texas Intermediate s dodávkou v auguste sa vo štvrtok o 7.27 h SELČ predával po 82,75 amerických dolárov (76,44 eura). To bolo o 65 centov alebo 0,79 percent viac ako v predchádzajúci deň na konci obchodovania.

Cena septembrového kontraktu na severomorskú ropnú zmes Brent vzrástla o 69 centov alebo 0,81 percent na 85,77 amerických dolárov za barel.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie