Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Chcete mať toto leto tie najtrendovejšie nechty? Butter Glazed French Manicure je pre vás

11.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/unive). Francúzska manikúra je jednou z najobľúbenejších a nadčasových klasík, pokiaľ ide o dizajn nechtov. Aj keď je túto sezónu stále neuveriteľne trendy, hitom leta sa stala jej nová verzia – Butter Glazed French Manicure, ktorú si zamilovali všetky influencerky vrátane Hailey Bieber a Seleny Gomez. Butter Glazed French […]
Menej ako 1 min. min.

11.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/unive).

Francúzska manikúra je jednou z najobľúbenejších a nadčasových klasík, pokiaľ ide o dizajn nechtov. Aj keď je túto sezónu stále neuveriteľne trendy, hitom leta sa stala jej nová verzia – Butter Glazed French Manicure, ktorú si zamilovali všetky influencerky vrátane Hailey Bieber a Seleny Gomez.

Butter Glazed French Manicure si zamilovali všetky influencerky vrátane Hailey Bieber a Seleny Gomez.
Foto: shutterstock/unive

Ako vyzerá manikúra s maslovou glazúrou?

Butter Glazed French Manicure spája tri trendy do jedného. Jedna z najhorúcejších farieb tejto sezóny, maslová žltá, je skombinovaná s klasickou francuzskou a glazúrovaným alebo chrómovým povrchom.

Tento dizajn nechtov spája triedu a nadčasovosť s moderným doplnkom farebného akcentu, farby leta. Hoci to na prvý pohľad neznie veľkolepo, konečný výsledok je pôsobivý, navyše opticky predĺži a zoštíhli prsty a zvýrazní opálenie!

Butter Glazed French Manicure – ako na to?

Manikúra v štýle maslovej glazúry je jednoduchý štýl, ktorý si môžete urobiť sami doma. Základom štýlu je mliečna báza, ktorá sa používa na vytvorenie manikúry vo francúzskom štýle. Potom sa urobí klasická špička s tým rozdielom, že biela farba sa vymení za maslovožltú. Prekryje sa trblietavým perleťovým lakom.

Pri Butter Glazed French Manicure je tvar nechta ľubovoľný a tento typ nechtového dizajnu bude vyzerať dobre na dlhých aj krátkych nechtoch. To isté platí aj pre tvar nechta, ktorý môže byť krátky, zaoblený alebo špicatý. Všetko závisí od osobných preferencií!

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nastal koniec červených nechtov. „Babičkina nočná mora“ je opäť v móde. O „lace nails“ sa už hovorí

Toto sú nechty, ktoré sú práve teraz najmodernejšie! S takouto manikúrou môžete ísť na dovolenku. Tu sú letné trendy

The post Chcete mať toto leto tie najtrendovejšie nechty? Butter Glazed French Manicure je pre vás appeared first on Vášeň v tebe.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie