Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Dohra chaosu s kufry na letišti v Praze: Odstoupil šéf představenstva odbavovací společnosti

Letiště Praha informovalo o angažování krizového manažera minulý týden, jeho jméno zveřejnila až v úterý. Jarkovský bude mít na starost personální plánování zejména v kontextu s nepravidelnostmi provozu, se kterými se podle Divíškové momentálně potýká většina evropských letišť. Jarkovský do funkce nastoupí 1. srpna, po ukončení závazků u svého aktuálního zaměstnavatele, společnosti DPOV. MOHLO BY […]
Menej ako 1 min. min.

Letiště Praha informovalo o angažování krizového manažera minulý týden, jeho jméno zveřejnila až v úterý. Jarkovský bude mít na starost personální plánování zejména v kontextu s nepravidelnostmi provozu, se kterými se podle Divíškové momentálně potýká většina evropských letišť. Jarkovský do funkce nastoupí 1. srpna, po ukončení závazků u svého aktuálního zaměstnavatele, společnosti DPOV.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Stávková pohotovost na letišti stále platí. Odbory jednají s vedením, zatím k omezení nedojde

„Věřím, že se nám podaří předcházet situacím, které se staly v posledních dnech na pražském letišti. V současné chvíli bude mojí prioritou rychlá revize již přijatých operativních opatření a nastavení odbavovacích postupů tak, aby se eliminovalo opakování podobné situace,“ uvedl Jarkovský, který v minulosti šest let působil jako předseda představenstva CSAH.

Jarkovský pracoval v oboru letectví od roku 1995. Nejdříve byl vedoucím provozu a později také výkonným ředitelem úseků odbavení u Českých aerolinií. Následně se přesunul do představenstva společnosti CSAH, kde šest let působil na pozici předsedy představenstva. V posledních čtyřech letech zastával funkci předsedy představenstva ve společnosti DPOV, která opravuje kolejová vozidla.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Letadlu do Řecka prasklo sklo a vrátilo se do Prahy. Zoufalí lidé strávili 24 hodin na letišti

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie