Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

George Clooney, Bidenův čelní podporovatel, nyní požaduje, aby Biden odstoupil z prezidentského klání

Drtivá většina Hollywoodu je oddanými loutkami Deep State  – a samozřejmě také podporuje jeho kandidáty, včetně Bidena. Ještě asi před měsícem proběhla velká akce plná hollywoodských hvězd (z ní je i titulní obrázek), na které se vybrala spousta peněz. Nicméně po nedávné debatě, ve které Biden totálně propadl, začali jeho podporovatelé z Hollywoodu couvat – […]
Menej ako 1 min. min.

Drtivá většina Hollywoodu je oddanými loutkami Deep State  – a samozřejmě také podporuje jeho kandidáty, včetně Bidena. Ještě asi před měsícem proběhla velká akce plná hollywoodských hvězd (z ní je i titulní obrázek), na které se vybrala spousta peněz.

Nicméně po nedávné debatě, ve které Biden totálně propadl, začali jeho podporovatelé z Hollywoodu couvat – a to dokonce i ten, který se vždy prezentoval jako nejvěrnější Bidenův fanoušek..

Krajně levicová hollywoodská hvězda George Clooney veřejně vyzval Joea Bidena, aby odstoupil a neusiloval o znovuzvolení, s odvoláním na obavy z jeho věku a nedávných veřejných vystoupení.

Clooney, který byl již dříve viděn, jak se setkává s politickou elitou na významných fundraisingových akcích, vyjádřil své obavy ve středečním úvodníku New York Times.

Herec napsal: „Jediná bitva, kterou nemůže vyhrát, je boj s časem. Nikdo z nás to nedokáže. Je zničující to říct, ale Joe Biden, se kterým jsem byl před třemi týdny na benefiční akci, nebyl Joe Biden z roku 2010.“

Toto odhalení přichází poté, co hollywoodské hvězdy pomohly Bidenovi minulý měsíc získat neuvěřitelných 28 milionů dolarů na benefiční akci v Los Angeles.

Na akci, která se konala v divadle Peacock Theater, vedl noční moderátor Jimmy Kimmel rozhovor s Bidenem a bývalým prezidentem Barackem Obamou.

Žádná hollywoodská sláva však nedokázala zakrýt Bidenovu slabost. Poté, co sbírka skončila, musel Obama Bidena fyzicky odvést z pódia – což je scéna, která se od té doby hojně šíří a kritizuje.

Clooney ve svém úvodníku vyzývá Bidena, aby „dobrovolně odstoupil“, a říká: „Miluji Joea Bidena. Ale potřebujeme nového kandidáta.“

Clooney napsal:

Jsem celoživotní demokrat; Za to se neomlouvám. Jsem hrdý na to, co moje strana reprezentuje a za čím si stojí. V rámci své účasti na demokratickém procesu a na podporu zvoleného kandidáta jsem vedl jedny z největších sbírek v historii mé strany.

Barack Obama v roce 2012. Hillary Clintonová v roce 2016. Joe Biden v roce 2020. Minulý měsíc jsem spolupořádal největší sbírku na podporu znovuzvolení prezidenta Bidena.

Říkám to všechno jen proto, abych vyjádřil, jak moc věřím v tento proces a jak hluboký si myslím, že tento okamžik je.

Miluji Joea Bidena. Jako senátora. Jako viceprezidenta a jako prezidenta. Považuji ho za přítele a věřím v něj. Věřte v jeho charakter. Věřte v jeho morálku. V posledních čtyřech letech vyhrál mnoho bitev, kterým čelil.

Ale jediná bitva, kterou nemůže vyhrát, je boj s časem. Nikdo z nás to nedokáže. Je zničující to říct, ale Joe Biden, se kterým jsem byl před třemi týdny na benefiční akci, nebyl Joe Biden z roku 2010.

Nebyl to ani Joe Biden roku 2020. Byl to tentýž muž, kterého jsme všichni viděli na debatě.

Byl unavený? Ano. Nachlazený? Možná. Ale naši straničtí lídři nám musí přestat říkat, že 51 milionů lidí nevidělo to, co jsme právě viděli my. Všichni jsme tak vyděšeni vyhlídkou na druhé Trumpovo funkční období, že jsme se rozhodli ignorovat všechny varovné signály.

Rozhovor s Georgem Stephanopoulosem jen potvrdil to, co jsme viděli před týdnem. Jako demokraté kolektivně zadržujeme dech nebo snižujeme hlasitost, kdykoli vidíme prezidenta, kterého respektujeme, jak odchází z Air Force One nebo se vrací k mikrofonu, aby odpověděl na nepsanou otázku.

Je fér na tyto věci upozorňovat? Musí to tak být. To je o věku. Nic víc. Ale také nic, co by se dalo zvrátit. S tímto prezidentem v listopadu nevyhrajeme. Navíc nevyhrajeme Sněmovnu reprezentantů a ztratíme Senát.

To není jen můj názor; To je názor každého senátora a člena Kongresu a guvernéra, se kterým jsem mluvil v soukromí. Každý to řekl, bez ohledu na to, co říká veřejně.

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie