Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Ignorantský prístup bruselských elít

www.slovanskenoviny.sk/rss V európskom parlamente sa zhodli ľudovci, socialisti a progresívci, že nebudú rešpektovať vôľu desiatok miliónov voličov v Európe, ktorí volili pronárodné strany združené dnes v tretej najväčšej frakcii Patrioti a nepodporia ani jedného voleného zástupcu týchto ľudí do štruktúr parlamentu, glosuje postoje európskych elít pri delení moci minister Tomáš Taraba na sociálnej sieti. Podľa neho táto […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

V európskom parlamente sa zhodli ľudovci, socialisti a progresívci, že nebudú rešpektovať vôľu desiatok miliónov voličov v Európe,

ktorí volili pronárodné strany združené dnes v tretej najväčšej frakcii Patrioti a nepodporia ani jedného voleného zástupcu týchto ľudí do štruktúr parlamentu, glosuje postoje európskych elít pri delení moci minister Tomáš Taraba na sociálnej sieti.

Podľa neho táto elitárska ignorácia popierať zastupiteľskú demokraciu sa z dlhodobého hľadiska nemôže pre nich skončiť dobre.

Myslí si, že práve takéto kroky podkopávajú legitimitu a dôveru európskych inštitúcií v očiach čoraz väčšieho počtu ľudí.

Navyše tento ignorantský prístup je vrcholne krátkozraký, pretože vytvára priestor pre ešte silnejšiu opozíciu, ktorá bude o to hlasnejšia, o čo je viac diskriminovaná a je jej odopieraný podiel na moci. Každé voľby bude táto pronárodná vlna silnejšia, odhodlanejšia a zomknutejšia, konštatuje ďalej.

„Ak si socialisti, ľudovci a progresívci myslia, že Európa patrí len im a dáva im právo pretláčať bez vypočutia iného názoru ich nápady dohodnuté v úzkej skupinke, tak je to veľký omyl, z ktorého ich vyvedú onedlho samotní voliči“, zakončil svoj kritický status Taraba.

/ skspravy.sk /

Príspevok Ignorantský prístup bruselských elít je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie