Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Kaufland prišiel so zásadnou zmenou. Tieto výrobky tu už nekúpite

V máji tohto roku nemecký maloobchodný reťazec Kaufland zastavil predaj cigariet a iných tabakových výrobkov vo všetkých svojich predajniach na Slovensku. Hovorkyňa Kauflandu Lucia Vargová uviedla pre Aktuality.sk, že táto zmena platí pre všetkých 80 predajní reťazca na Slovensku. Hovorkyňa však informovala, že v každej predajni Kauflandu je k dispozícii predajca s rozsiahlou ponukou cigariet […]
2 min.

V máji tohto roku nemecký maloobchodný reťazec Kaufland zastavil predaj cigariet a iných tabakových výrobkov vo všetkých svojich predajniach na Slovensku. Hovorkyňa Kauflandu Lucia Vargová uviedla pre Aktuality.sk, že táto zmena platí pre všetkých 80 predajní reťazca na Slovensku.

Hovorkyňa však informovala, že v každej predajni Kauflandu je k dispozícii predajca s rozsiahlou ponukou cigariet a iných tabakových výrobkov.

Významný krok

Kaufland sa líši od iných reťazcov svojím špecifickým vnútorným usporiadaním, čo mu umožňuje prijať i taký významný krok, ako je ukončenie predaja cigariet.

Maloobchodný analytik Ľubomír Drahovský vysvetľuje, že tabakové výrobky, podobne ako mäsové výrobky, lekárenské sortimenty a iné špeciálne produkty do domácnosti, sa umiestňujú mimo oblasti hypermarketu, kde sa zvyčajne predávajú potraviny.

Analytik tiež poznamenáva, že nemecký reťazec sa v poslednom čase úspešne angažuje v implementácii viacerých environmentálnych trendov.

Drahovský v tejto súvislosti uvádza, že prvý Kaufland postavený na Slovensku má dnes strechu s rastlinným krytím, pričom interiérové materiály sú navrhnuté tak, aby podporovali životné prostredie. Nasledovanie týchto ekologických trendov by malo podľa neho definovať budúcnosť výstavby veľkoplošných predajní na Slovensku.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah

Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

The post Kaufland prišiel so zásadnou zmenou. Tieto výrobky tu už nekúpite appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie