Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Mel Gibson píše otevřený dopis na podporu arcibiskupa Vigana: Exkomunikace papežem Františkem je jako odznak cti

Je velmi dobře známým faktem, že Mel Gibson je zcela jiného smýšlení než většina hollywoodských celebrit. Patří tak k oné malé hrstce hollywoodských herců, kteří se otevřeně staví proti zvrácenému systému. Vzhledem k tomu, že on sám patří k těm katolíkům, kteří za svého papeže považují Vigana a ne Františka, dalo se očekávat, že se […]
Menej ako 1 min. min.

Je velmi dobře známým faktem, že Mel Gibson je zcela jiného smýšlení než většina hollywoodských celebrit. Patří tak k oné malé hrstce hollywoodských herců, kteří se otevřeně staví proti zvrácenému systému.

Vzhledem k tomu, že on sám patří k těm katolíkům, kteří za svého papeže považují Vigana a ne Františka, dalo se očekávat, že se postaví na stranu exkomunikovaného arcibiskupa.

Herec a filmový režisér Mel Gibson poslal povzbudivý dopis arcibiskupovi Carlu Marii Viganovi poté, co ho minulý týden exkomunikoval papež František. Arcibiskup Carlo Maria Viganò byl shledán vinným ze „schizmatu.“

Arcibiskup oznámil, že se nezúčastnil vatikánského procesu se „schizmatem“ a v silném prohlášení a obžalobě Vatikánu a papeže Františka argumentoval, že není ve schizmatu s katolickou církví.

Místo toho obviňuje papeže „z hereze a schizmatu“ a žádá, aby byl „odstraněn z trůnu, který nedůstojně okupoval více než 11 let.“

Arcibiskup Carlo Viganò se otevřeně vyslovil proti ničení církve,  Covidovým restrikcím a očkování a ukradeným volbám. Kritizoval současného papeže za jeho destruktivní kroky proti církvi a varoval před Světovým ekonomickým fórem.

Gibsonův dopis arcibiskupovi Carlo Maria Viganovi se objevil nejprve na webových stránkách italského novináře Alda Maria Valliho.

 

Vážený arcibiskupe,

Jsem si jistý, že jste od Jorgeho Bergoglia nečekal nic jiného.

Vím, že víte, že nemá vůbec žádnou autoritu – takže si nejsem jistý, jak vás to ovlivní do budoucna. Doufám, že budete i nadále sloužit mši svatou a přijímat svátosti – je to skutečně odznak cti, když od vás falešná, pokoncilní církev distancuje.

Soucítím s vámi za to, že veřejně trpíte tuto těžkou nespravedlnost. Pro mě a mnoho dalších jste nejodvážnějším hrdinou.

Jako vždy jste uhodil hřebíček na hlavičku, pokud jde o nelegitimitu Františka. Vyjadřujete základní problémy s institucí, která zastínila pravou Církev, a já tleskám vaší odvaze to vyjádřit, ale více než to, že zachováváte věrnost pravé Církvi!

Jste novodobý Athanasius! Mám velkou úctu ke způsobu, jakým bráníte Krista a Jeho Církev. Souhlasím s vámi na 100%, že pokoncilní církev Druhého vatikánského koncilu je falešná církev.

To je důvod, proč jsem postavil katolický kostel, který slouží pouze tradiční bohoslužby. Jste vítán, abyste tam kdykoli přišel a odsloužil mši svatou.

Samozřejmě, že být nazýván schizmatikem a být exkomunikován Jorgem Bergogliem je jako odznak cti, když si myslíte, že je totální odpadlík a vylučuje vás z falešné instituce.

Pamatujte, že skutečné schizma vyžaduje inovaci, něco, co jste ještě neudělal, ale něco, co Bergoglio dělá s každým nádechem.

On je tedy schizmatik! Ipso facto se však již exkomunikoval svými četnými veřejnými herezemi (kánon 188 v kodexu z roku 1917).

Jak již víte, nemá žádnou pravomoc vás exkomunikovat, protože není ani katolík.

Tak se radujte! Já jsem s vámi a doufám, že mě Bergoglio exkomunikuje i ze své falešné církve.

Bergoglio a jeho stoupenci mají oblečení a budovy, ale vy máte víru.

Bůh vám žehnej a ochraňuj vás. Pokud budete cokoliv potřebovat, kontaktujte mne, pokusím se vám pomoci.

S obdivem a nehynoucí úctou.

Mel Gibson

 

Ve videu na YouTube před dvěma lety se Gibson podělil o své myšlenky o Koalici pro zrušené kněze, papeži Františkovi, arcibiskupu Viganovi a špatných biskupech.

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie