Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Migranti, kteří se natočili při hromadném znásilnění třináctileté dívky, byli liberálním soudcem osvobozeni od vězení

Švédský soudce ušetřil dva Afghánské migranty trestu odnětí svobody poté, co se přiznali ke skupinovému znásilnění třináctileté dívky a k natáčení útoku. Irshad Ahmad a Elham Bahram nebudou podle zpráv ze Švédska deportováni a nehrozí jim ani vězení. Thepublica.com informuje: Ke znásilnění došlo v únoru v rezidenční čtvrti Nydala v Malmö. Dva migranti – oba […]
Menej ako 1 min. min.

Švédský soudce ušetřil dva Afghánské migranty trestu odnětí svobody poté, co se přiznali ke skupinovému znásilnění třináctileté dívky a k natáčení útoku.

Irshad Ahmad a Elham Bahram nebudou podle zpráv ze Švédska deportováni a nehrozí jim ani vězení.

Thepublica.com informuje: Ke znásilnění došlo v únoru v rezidenční čtvrti Nydala v Malmö. Dva migranti – oba ve věku 16 let – ozbrojeni nožem přinutili dívku, aby se vydala na skryté místo venku. Zatímco jí vyhrožovali, že ji zavraždí, pokud se bude bránit, oba predátoři dívku znásilnili.

Hromadné znásilnění bylo později nahlášeno policii, načež byli Irshad a Elham zatčeni a vzati do vazby. Existovalo mnoho důkazů, které znásilnění potvrzovaly, včetně jejich DNA na místě činu i na dívce. Nejvíce usvědčující však byl záznam pořízený mobilním telefonem, který útok podrobně dokumentoval. Irshad a Elham údajně nechali svého přítele, aby je při napadení dívky nahrál.

Během soudního řízení Irshad a Elham popírali jakékoli protiprávní jednání, i když byli konfrontováni se zdrcujícími důkazy. Jeden z nich se k sexuálním aktům přiznal, ale tvrdil, že dívka s nimi souhlasila. Druhý se však snažil svou účast zcela popřít a současně tvrdil, že neznal dívčin věk.

Okresní soud v Malmö 2. července odsoudil Iršada za znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi, urážlivé fotografování, dětskou pornografii a další útoky na další dvě dívky. Vzhledem ke svému nízkému věku však Irshad nebude poslán do vězení a místo toho stráví 10 měsíců v ústavní péči pro mládež.

Elham byl podobně odsouzen za těžké znásilnění dítěte a vězení se vyhnul. Byl odsouzen k ročnímu dohledu nad mládeží a trest bude vykonávat v komunitě.

Oběma bylo také nařízeno zaplatit oběti odškodné ve výši 365 000 Švédských korun (cca 34 000 USD), ale spekuluje se, že náklady budou muset uhradit Švédští daňoví poplatníci, protože teenageři pravděpodobně nemají finanční prostředky na to, aby příkaz splnili.

Irshad a Elham údajně přistáli ve Švédsku v roce 2017 a do tří let od svého příjezdu získali Švédské občanství.

Švédsko se potýká s nárůstem sexuálních útoků spáchaných migranty, z nichž mnozí získali status uprchlíka. V roce 2018 Švédsko přijalo „první globální dohodu OSN o migraci na světě“, čímž prohlásilo, že má „povinnost chránit 258 milionů lidí na světě, kteří jsou v pohybu.“

Ve stejném roce, kdy byla dohoda podepsána, provedl Švédský investigativní žurnalistický pořad analýzu všech případů okresních soudů týkajících se rozsudků za znásilnění nebo pokus o znásilnění a zjistil, že 58 % odsouzených osob mělo zahraniční původ.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

The post Migranti, kteří se natočili při hromadném znásilnění třináctileté dívky, byli liberálním soudcem osvobozeni od vězení first appeared on Akta X.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie