Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Minuty od neštěstí. Žena zamkla psa v rozpáleném autě, při manikúře na něj zapomněla

Slovenská policie upozornila na případ z nedělní 14. hodiny v Bratislavě. Žena nechala zlatého retrívra v rozpáleném autě bez otevřených oken a šla na manikúru. Svědci, již psa ve voze zpozorovali, ihned přivolali policii. „Díky všímavosti a ohleduplnosti ostatních nedošlo k nejhoršímu,“ uvedla policie na Facebooku. ČTĚTE TAKÉ: Medvěd se srazil u Jarabé se skútrem. Dva lidé se zranili, […]
Menej ako 1 min. min.

Slovenská policie upozornila na případ z nedělní 14. hodiny v Bratislavě. Žena nechala zlatého retrívra v rozpáleném autě bez otevřených oken a šla na manikúru. Svědci, již psa ve voze zpozorovali, ihned přivolali policii. „Díky všímavosti a ohleduplnosti ostatních nedošlo k nejhoršímu,“ uvedla policie na Facebooku.

ČTĚTE TAKÉ: Medvěd se srazil u Jarabé se skútrem. Dva lidé se zranili, šelmu eliminoval zásahový tým

Ta prostřednictvím rozhlasu v tamním obchodním domě a nemocnici majitelku vyhledala. Žena zasahujícím policistům sdělila, že na psa v autě zapomněla. Zvíře bylo převezeno na veterinární kliniku, kde se zotavuje.

Policie případ řeší jako přestupek podle zákona o veterinární péči. „Za určitých okolností jde však o trestný čin týrání zvířat,“ vysvětlila.

Na závěr doporučila, co dělat, když spatříte zvíře v uzavřeném autě. „Pokud je to možné a situace to dovoluje, je potřeba co nejrychleji uvědomit majitele vozidla. V opačném případě zavolejte policii, hasiče, případně linku 112.“

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Z výhodné brigády v zahraničí vykořisťování a prostituce. Úřad upozornil na nejrizikovější země

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie