Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Miss umělá inteligence zná první vítězku v historii. Podívejte se na nejkrásnější AI modelky

Miss AI se mohly zúčastnit pouze modelky vytvořené umělou inteligencí. Porota, složená jak z lidí, tak reprezentantů umělé inteligence, hodnotila ženy v kategoriích krása, technologie a jejich vliv na sociálních sítích, upřesňuje zpravodajství CNN. ČTĚTE TAKÉ: Kate se na sociálních sítích ozvala fanouškům. Hvězdě Wimbledonu poslala dojemný vzkaz Právě na Instagramu, kde má Layli skoro 200 tisíc […]
Menej ako 1 min. min.

Miss AI se mohly zúčastnit pouze modelky vytvořené umělou inteligencí. Porota, složená jak z lidí, tak reprezentantů umělé inteligence, hodnotila ženy v kategoriích krása, technologie a jejich vliv na sociálních sítích, upřesňuje zpravodajství CNN.

ČTĚTE TAKÉ: Kate se na sociálních sítích ozvala fanouškům. Hvězdě Wimbledonu poslala dojemný vzkaz

Právě na Instagramu, kde má Layli skoro 200 tisíc sledujících, její tvůrkyně Myriam Bessa poděkovala za výhru. „Získali jsme první místo na historicky první Miss AI, a to navzdory globální konkurenci. Toto ocenění je poctou veškerému našemu úsilí v oblasti umělé inteligence a reprezentaci Maroka v této neuvěřitelné soutěži,“ napsala.

O vítězství ve videu promluvila i samotná Layli: „Vítězství v soutěži Miss AI mě ještě více motivuje k tomu, abych pokračovala ve své práci na rozvoji technologie umělé inteligence,“ uvedla ve videu. „Umělá inteligence není jen nástroj, je to transformační síla, která může narušit průmyslová odvětví, zpochybnit normy a vytvořit příležitosti tam, kde předtím žádné nebyly. Jak postupujeme vpřed, jsem odhodlaná podporovat rozmanitost a inkluzivitu v této oblasti a zajistit, aby každý měl místo u stolu technologického pokroku,“ dodala.

Na druhém místě skončila reprezentantka Francie Lalina Valina a třetí skončila Portugalka Olivia C. První ročník soutěže byl zahájen letos v dubnu na předávání cen Fanvue World AI Creator Awards, kde předvedli své dovednosti programátoři z celého světa.

Přestože se organizátoři soutěže snažili zdůrazňovat silné a pozitivní poselství celé akce, odborníci vyjádřují obavy z homogenizace standardů krásy. „Myslím, že začínáme stále více ztrácet kontakt s tím, jak vypadá neupravená tvář, řekla v rozhovoru pro CNN výzkumná pracovnice z Leverhulme Centre for the Future of Intelligence na Cambridgeské univerzitě Kerry McInerneyová.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Vary jsou chrám filmu. Bartoška mi splnil sen, řekl v exkluzivním rozhovoru hvězdný Brühl

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie