Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Nadácia Zastavme korupcie opätovne klame a zavádza

www.slovanskenoviny.sk/rss Matica slovenská dementuje informácie Nadácie Zastavme korupciu o podaní trestného oznámenia na nadáciu v súvislosti s ich tzv. „investigatívnym odhaľovaním“, ktoré boli včera prezentované. Matica, ani jej štatutárny zástupca či ďalší vedúci funkcionári trestné oznámenie na nadáciu nepodali. Nadácia opätovne klame a zavádza. Pod hrozbou neexistujúceho zastrašovania sa snažia od svojich sledovateľov získať podporu a z danej […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Matica slovenská dementuje informácie Nadácie Zastavme korupciu o podaní trestného oznámenia na nadáciu v súvislosti s ich tzv. „investigatívnym odhaľovaním“, ktoré boli včera prezentované.

Matica, ani jej štatutárny zástupca či ďalší vedúci funkcionári trestné oznámenie na nadáciu nepodali. Nadácia opätovne klame a zavádza. Pod hrozbou neexistujúceho zastrašovania sa snažia od svojich sledovateľov získať podporu a z danej situácie vytĺcť čo najväčší kapitál.

Matica slovenská sa ostro ohradzuje voči šíreniu týchto hoaxov. V mierových časoch, ešte pred vypuknutím konfliktu na Ukrajine, Matica komunikovala výhradne s historikom a výkonným riaditeľom Fondu História vlasti, a to výlučne vo vedecko-odbornej rovine s cieľom organizovania vzájomných výstav k témam 19. storočia, resp. 1. a 2. svetovej vojny, prípadne výmeny archívnych a historických dokumentov.

Bohužiaľ, v tomto prípade je nadácia schopná všetkého, aj retrospektívneho a účelového pohľadu.

Redakciu Hlavného denníka informovala Mgr. Laura Hancová, hovorkyňa Matice slovenskej

/ hlavnydennik.sk /

Príspevok Nadácia Zastavme korupcie opätovne klame a zavádza je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie