Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Postarší muž z Karviné odjel autem neznámo kam, nutně potřebuje léky. Policie po něm pátrá

„Hlášení o pohřešování osmašedesátiletého muže policisté přijali 9. července. Oznamovatelka sdělila, že jej naposledy viděla v tento den v Havířově-Šumbarku. V místě, kde bydlel. Mobilní telefon má nedostupný. Žena nám také sdělila uvedla, že muž je nemocný a nutně potřebuje léky. V minulosti byl již pohřešován,“ řekla Vlčková. ČTĚTE TAKÉ: Měl zavraždit manželku a dvě dcery […]
Menej ako 1 min. min.

„Hlášení o pohřešování osmašedesátiletého muže policisté přijali 9. července. Oznamovatelka sdělila, že jej naposledy viděla v tento den v Havířově-Šumbarku. V místě, kde bydlel. Mobilní telefon má nedostupný. Žena nám také sdělila uvedla, že muž je nemocný a nutně potřebuje léky. V minulosti byl již pohřešován,“ řekla Vlčková.

ČTĚTE TAKÉ: Měl zavraždit manželku a dvě dcery slavného moderátora. Britská policie dopadla muže s kuší

Muž je střední postavy, výšky zhruba 176 centimetrů. Má hnědé oči, krátké rovné a prošedivělé vlasy a šedivé vousy. Kriminalisté mají k dispozici také indicii, že by se mohl pohybovat v osobním vozidle Suzuki černé barvy, jehož poznávací značka začíná 6T1. „Naposledy byl pravděpodobně spatřen na dálnici D35 ve směru na Mohelnici,“ řekla.

V době odchodu měl na sobě tmavé plavkové kraťasy a tmavé triko s krátkým rukávem značky Adidas. Na nohou měl pantofle značky Fila a hnědou pánskou taštičku přes rameno.

„Prosíme svědky, aby jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělili prostřednictvím linky 158,“ uvedla mluvčí.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Šternberk trápí agresivní mládež. Po posledním útoku skončila v nemocnici nezletilá dívka

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie