Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Prečo by ste mali meškať na letisku? Letuška odhalí málo známu skutočnosť. „Budú vybraní“

09.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Shanti Hesse). Dovolenky 2024 sa nezadržateľne blížia. Často jediná vec, na ktorú okrem slnka a opaľovacích krémov myslíme, je dostať sa čo najrýchlejšie na letisko. Podľa stewardky sa netreba ponáhľať, pretože meškanie môže byť v náš prospech. Kedy musíte byť najneskôr na letisku?Foto: shutterstock/Shanti Hesse Pri množstve povinností spojených […]
Menej ako 1 min. min.

09.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Shanti Hesse).

Dovolenky 2024 sa nezadržateľne blížia. Často jediná vec, na ktorú okrem slnka a opaľovacích krémov myslíme, je dostať sa čo najrýchlejšie na letisko. Podľa stewardky sa netreba ponáhľať, pretože meškanie môže byť v náš prospech.

Kedy musíte byť najneskôr na letisku?
Foto: shutterstock/Shanti Hesse

Pri množstve povinností spojených s dovolenkovými cestami, ktoré zahŕňajú veľa organizačných záležitostí, sa nemožno pomýliť. Najhorší scenár pre cestujúcich je okrem iného aj zmeškaný let. Letuška prezrádza, že je lepšie sa neponáhľať a neukazovať sa na termináli, keď zostáva veľa času.

Kedy musíte byť najneskôr na letisku? Rada letušky môže mnohých prekvapiť

Pri dovolenkovej ceste lietadlom musíme na letisku vybaviť pár vecí, kým sa dostaneme k príslušnej bráne. Mnoho ľudí, ktorí nechcú zmeškať svoj let, sa objaví oveľa skôr. Letuška prezrádza, že v tomto prípade je lepšie sa veľmi neponáhľať a prísť na letisko s nejakým meškaním. Kamila Jakubjaková, ktorá pracovala ako palubná sprievodkyňa, sa v rozhovore pre The Sun podelila o jeden trik.

„Letecké spoločnosti niekedy predávajú letenky za vysoké ceny a zároveň neočakávajú, že sa všetci objavia. Ak je teda let preplnený a všetci sa objavia, cestujúci v ekonomickej triede budú musieť prejsť na biznis triedu. S najväčšou pravdepodobnosťou budú vybraní poslední pasažieri na odbavenie, pretože sú to tí extra“

– vysvetľuje Kamila Jakubjaková, ako môže byť meškanie v určitých situáciách pre nás výhodné.

Správanie môže zmeniť. Ako sa správať počas letu lietadla?

Ďalším aspektom, ktorý môže ovplyvniť priebeh našej cesty, je naše správanie. Kamila Jakubjaková vysvetľuje, aké dôležité je byť k personálu milý.

„Vždy sa oplatí správať sa ku správcom milo. Ak si so sebou na let vezmete maškrty ako cukríky či čokoládu a ponúknete nám ich, pravdepodobne sa vám pokúsime vylepšiť let alebo sa vám nejakým spôsobom odvďačiť“

– prezrádza letuška.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Chcete cestovať pohodlne? Venujte pozornosť týmto sedadlám v lietadle

Letuška radí, aký kufor si vziať pri ceste lietadlom

The post Prečo by ste mali meškať na letisku? Letuška odhalí málo známu skutočnosť. „Budú vybraní“ appeared first on Vášeň v tebe.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie