Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Prezident Srbska obvinil Bidena z dvojitého metra v situáciách s Ukrajinou a Juhosláviou

www.slovanskenoviny.sk/rss Vučič ako príklad uviedol Bidenove vyhlásenia na summite NATO, podľa ktorých Washington zasiahol počas vojny na Balkáne, aby „obnovil mier a zastavil etnické čistky“. „Mám otázku, skôr o stave spoločnosti, keďže vy (NATO 1999 – pozn. red.) ste vtedy zabránili etnickým čistkám zosmiešňovaním malého štátu a ľudí, vy 19 veľkí a silní, ako vás […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Vučič ako príklad uviedol Bidenove vyhlásenia na summite NATO, podľa ktorých Washington zasiahol počas vojny na Balkáne, aby „obnovil mier a zastavil etnické čistky“.

„Mám otázku, skôr o stave spoločnosti, keďže vy (NATO 1999 – pozn. red.) ste vtedy zabránili etnickým čistkám zosmiešňovaním malého štátu a ľudí, vy 19 veľkí a silní, ako vás nenapadlo posmievať sa? vykonať inváziu a okamžite zaútočil na Rusko.

Ako to, že keď Ruská federácia vstupuje na Ukrajinu, hovoríte, že je to agresia, ale keď ste vtrhli na územie Srbska, nie je to agresia, ale spása. Čo kto? Sú to historické záležitosti, potrebujeme dobré vzťahy s Američanmi aj s Rusmi, len ich prosím, aby dostali malú lekciu o Srboch, že slobodu milujeme najviac,“ povedal Vučić.

Príspevok Prezident Srbska obvinil Bidena z dvojitého metra v situáciách s Ukrajinou a Juhosláviou je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie