Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Samsung predstavil najväčšieho konkurenta pre Apple Watch Ultra

Spoločnosť Samsung predstavila včera v Paríži na akcii Unpacked množstvo nových zariadení, medzi nimi nové generácie skladacích smartfónov, ale aj skutočne namakané smart hodinky Galaxy Watch Ultra. O nich informoval portál MôjAndroid. To, že ide o prémiový produkt značí už len samotný prívlastok Ultra, ktorý používa napríklad aj konkurenčný Apple. Pre Samsung je to však novinka, doteraz používal […]
Menej ako 1 min. min.

Spoločnosť Samsung predstavila včera v Paríži na akcii Unpacked množstvo nových zariadení, medzi nimi nové generácie skladacích smartfónov, ale aj skutočne namakané smart hodinky Galaxy Watch Ultra. O nich informoval portál MôjAndroid.

To, že ide o prémiový produkt značí už len samotný prívlastok Ultra, ktorý používa napríklad aj konkurenčný Apple. Pre Samsung je to však novinka, doteraz používal len prívlastky Pro a Classic.

Hodinky síce majú kruhový displej, ale samotné telo je skôr štvorcového tvaru s rozmermi 47,1 x 47,4 x 12,1 mm a hmotnosťou 60,5 gramu. Sú to teda masívne smart hodinky skôr na mužské zápästie, na tom ženskom by vyzerali skutočne obrovsky.

Telo je, mimochodom, vyrobené z titánu a displej kryje odolné zafírové sklo. Nechýba ani certifikácia odolnosti 10 ATM, teda môžete ich použiť aj na rekreačné potápanie, čo sa teraz v lete rozhodne hodí.

1,5-palcový AMOLED displej s rozlíšením 480 x 480 pixelov má maximálny jas až na úrovni 3 000 nitov. Škoda len, že tu absentuje fyzická alebo dotyková otočná luneta, ktorou bol Samsung ikonický.

Všetko beží na novom procesore Exynos W1000 vyrobeným 3-nanometrovým procesom, ktorému sekunduje 2 GB RAM a 32-gigabajtové vnútorné úložisko na aplikácie a hudbu.

Ide o prvé smart hodinky, ktoré bežia na operačnom systéme Wear OS 5, aj keď s vlastnou nadstavbou One UI 6. Môžete cez nich telefonovať, diktovať správy hlasom alebo ich písať na klávesnici, sťahovať rôzne aplikácie a využívať ich skutočne naplno.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah

Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

Zaujmú množstvom zdravotných funkcií

The post Samsung predstavil najväčšieho konkurenta pre Apple Watch Ultra appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie