Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Slováci chcú zbohatnúť vďaka „tajnému triku“. Polícia radí, ako neprísť o peniaze

Vrece s podvodnými ponukami je doslova bezodné. Útočníci skúšajú kadejaké finty, ako ľudí obalamutiť. Súčasťou podvodných príspevkov na internete sa stal aj prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini. Tvár nového prezidenta sa objavuje na sociálnych sieťach už dlhšiu dobu vo fiktívnom článku, ktorí prináša „tajné metódy na zbohatnutie“. Polícia Slovenskej republiky radí Slovákom, ako môžu ľahko odhaliť, […]
Menej ako 1 min. min.

Vrece s podvodnými ponukami je doslova bezodné. Útočníci skúšajú kadejaké finty, ako ľudí obalamutiť. Súčasťou podvodných príspevkov na internete sa stal aj prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini.

Tvár nového prezidenta sa objavuje na sociálnych sieťach už dlhšiu dobu vo fiktívnom článku, ktorí prináša „tajné metódy na zbohatnutie“. Polícia Slovenskej republiky radí Slovákom, ako môžu ľahko odhaliť, že senzácia, o ktorej práve čítajú, je vlastne len podvod, ktorý sa ich snaží pripraviť o peniaze.

Polícia varuje, že na Slovensku sa to podvodmi len tak hemží

Slovenská polícia vo svojom príspevku na Facebooku upozorňuje, že „Sezóna zaručených tipov na zbohatnutie je v plnom prúde: Podvodníci opäť zneužívajú tváre politikov a logá médií.“

Podvodníci zneužívajú tváre celebrít a politikov

Na sociálnych sieťach sa už dlhé mesiace zobrazujú príspevky, ktoré Slovákov lákajú na tajné metódy ako zbohatnúť, ktoré prezradili známe osobnosti, keď si mysleli, že kamery sú vypnuté. Podvodníci zneužili tváre celebrít, hercov aj politikov, aby prilákali pozornosť, čo najväčšieho počtu Slovákov.

 

Aktuálne podvodníci mätú Slovákov hláškou, že „bezprecedentné odhalenie“ Petra Pellegriniho v živom vysielaní pobúrilo aj Národnú banku Slovenska.

Polícia upozorňuje, aby Slováci nenaleteli na plytké triky podvodníkov, ktoré sa dajú veľmi ľahko odhaliť.

The post Slováci chcú zbohatnúť vďaka „tajnému triku“. Polícia radí, ako neprísť o peniaze appeared first on KRYPTOMAGAZIN.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie