Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Témou bratislavského pochodu Hrdí na rodinu bude “Manželstvo chráni deti”

Tohtoročný pochod Hrdí na rodinu sa zameria, tak ako vlani, na tému – Manželstvo chráni deti. Uskutoční sa v sobotu 20. júla na Jakubovom námestí v Bratislave, odkiaľ sa účastníci v červených tričkách presunú cez Dunajskú ulicu a Dostojevského rad naspäť na Jakubovo námestie. V stredu o tom na tlačovej konferencii informovali organizátori pochodu Anton […]
Menej ako 1 min. min.

Tohtoročný pochod Hrdí na rodinu sa zameria, tak ako vlani, na tému – Manželstvo chráni deti. Uskutoční sa v sobotu 20. júla na Jakubovom námestí v Bratislave, odkiaľ sa účastníci v červených tričkách presunú cez Dunajskú ulicu a Dostojevského rad naspäť na Jakubovo námestie. V stredu o tom na tlačovej konferencii informovali organizátori pochodu Anton Chromík a Marek Nikolov.

Petícia Chromíkovej aliancie skončila na ministerstve zdravotníctva. Výsledok je dnes už známy

“Táto téma sa nám stále javí ako najdôležitejšia. Myslíme si totižto, že neexistuje lepší spôsob života pre naše deti, ako je manželstvo a verná láska ich rodičov,” priblížil Chromík. Nikolov vyzdvihol, že pochodom chcú ukázať, že Slovensko je na rodinu hrdé.

Akcia sa začne omšou o 13.30 h v rímskokatolíckom Kostole Milosrdných bratov na Námestí SNP v Bratislave. Celebrovať ju bude pomocný biskup Bratislavskej arcidiecézy Jozef Haľko, ktorý pochod podporil už v minulosti. “Po omši sa presunieme na Jakubovo námestie, kde bude diskusia na tému rodiny,” uviedol Chromík. Okrem diskusie chystajú organizátori pred samotným pochodom aj koncert a program pre deti.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie