Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Túto rastlinu nedržte v dome. Neveští nič dobré. Chudobu priťahuje ako magnet

10.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Amarisa M). Veríte na povery? Podľa nich môže jedna z obľúbených izbových rastlín priťahovať smolu a negatívne ovplyvňovať finančnú situáciu členov domácnosti. Skontrolujte, či náhodou nemáte túto kvetinu na parapete. Ktorá rastlina prináša smolu?Foto: shutterstock/Amarisa M Hoci by sme k takýmto veciam mali pristupovať s veľkým odstupom a prižmúrením […]
Menej ako 1 min. min.

10.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Amarisa M).

Veríte na povery? Podľa nich môže jedna z obľúbených izbových rastlín priťahovať smolu a negatívne ovplyvňovať finančnú situáciu členov domácnosti. Skontrolujte, či náhodou nemáte túto kvetinu na parapete.

Ktorá rastlina prináša smolu?
Foto: shutterstock/Amarisa M

Hoci by sme k takýmto veciam mali pristupovať s veľkým odstupom a prižmúrením oka, existuje veľa ľudí, ktorí veria poverám. Sú presvedčení, že určité správanie a veci môžu priniesť šťastie, alebo naopak, byť zdrojom nešťastia. Tomu druhému sa snažia vyhnúť ako čert krížu. Ako sa ukazuje, podľa povier môžu niektoré obľúbené izbové rastliny priťahovať smolu a jedna z nich má mať zlý vplyv na financie. Radšej si ju doma nenechávajte.

Dávajte si pozor na túto rastlinu. Hoja vám prinesie finančnú smolu

Ide o hoju, ktorej kvety svojím vzhľadom pripomínajú hviezdy. Hoja je mimoriadne pôvabná a pomerne nenáročná na údržbu. Jej najatraktívnejšou vlastnosťou sú však kvetné púčiky, ktoré vyzerajú ako drobné hviezdičky. Hoja kvitne od mája do júna. Jej kvety môžu vydržať dokonca až do jesene.

Podľa povier prináša hoja majiteľom domu finančnú smolu. Hovorí sa, že čím krajšie kvitne, tým väčšiu spúšť spôsobí vašim peniazom. Nazýva sa dokonca „rastlina chudoby“. Hovorí sa tiež, že hoja odrádza potenciálnych partnerov a môže spôsobiť nedorozumenia vo vzťahoch.

Jej kvety vyzerajú ako drobné hviezdičky.
Foto: shutterstock/MANUSSPHOTO

Tieto rastliny prinášajú výnimočnú smolu. Zoznam je dlhý

Je zaujímavé, že zoznam rastlín, ktoré na nás podľa povier nepôsobia dobre, je pomerne rozsiahly. Podobne sa hovorí o monsterách, brečtanoch, vresoch a kaktusoch. Vres má podľa povier prinášať nešťastie celému domu. Kedysi sa verilo, že tieto rastliny používajú čarodejnice na výrobu svojich metiel. A monstera? Tá vraj produkuje negatívnu energiu, ktorá robí domácnosť podráždenou a mrzutou. Veríte na tento druh povier?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Záhradníci ju nazývajú „rastlina chudoby“. Je veľmi nebezpečná. Stačí jeden rez

Máte problémy so spánkom? Možno máte v spálni tieto kvety

The post Túto rastlinu nedržte v dome. Neveští nič dobré. Chudobu priťahuje ako magnet appeared first on Vášeň v tebe.

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie