Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Útok dronmi spôsobil požiare na ruskom vojenskom letisku, v elektrickej rozvodni aj v sklade ropy

Počas útoku dronov na vojenské letisko pri meste Achtubinsk ruské telegramové kanály hlásili aktivitu ruského systému protivzdušnej obrany Pancir a sériu silných výbuchov.
Menej ako 1 min. min.

9.7.2024 (SITA.sk) – Požiare na ruskom vojenskom letisku Achtubinsk v Astrachánskej oblasti, v elektrickej rozvodni v Rostovskej oblasti a v sklade ropy v meste Kalač na Donu vo Volgogradskej oblasti spôsobili v noci na utorok útoky dronmi, ktoré spoločne podnikli Ukrajinská bezpečnostná služba a ukrajinská vojenská spravodajská služba. Pre web Ukrajinská pravda to uviedli jeho zdroje z týchto spravodajských služieb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Počas útoku dronov na vojenské letisko pri meste Achtubinsk ruské telegramové kanály hlásili aktivitu ruského systému protivzdušnej obrany Pancir a sériu silných výbuchov. Neskôr tieto informácie vymazali.

Podľa zdroja z ukrajinskej spravodajskej služby to naznačuje, že útok dronmi bol úspešný. Ruské úrady totiž zvyčajne vymazávajú informácie o zasiahnutí dôležitých vojenských cieľoch.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v júli 2024 (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, útok dronmi, vojenské letisko, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Útok dronmi spôsobil požiare na ruskom vojenskom letisku, v elektrickej rozvodni aj v sklade ropy © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie