Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

V Praze se hledá 59letá žena trpící psychickými problémy. V bytě zanechala dopis na rozloučenou

Pohřešovanou ženu viděla naposledy její dcera 1. června. Ve středu 5. června ještě mluvila s rodinou po telefonu, o dva dny později ale už telefon nezvedla ani nezavolala zpět. „Rodina se proto rozhodla ženu navštívit, bohužel ji v bytě nenalezli, pouze tam zanechala dopis na rozloučenou,“ uvedl mluvčí na webu policie. Žena také dlouhodobě užívá léky […]
Menej ako 1 min. min.

Pohřešovanou ženu viděla naposledy její dcera 1. června. Ve středu 5. června ještě mluvila s rodinou po telefonu, o dva dny později ale už telefon nezvedla ani nezavolala zpět. „Rodina se proto rozhodla ženu navštívit, bohužel ji v bytě nenalezli, pouze tam zanechala dopis na rozloučenou,“ uvedl mluvčí na webu policie. Žena také dlouhodobě užívá léky na diabetes a podle policie nelze vyloučit, že si je s sebou nevzala.

Žena měří 170 centimetrů, má silnější postavu. Má krátké rovné šedé vlasy a zelené oči. Měla by mít na sobě šedou halenku, černé legíny a bílé boty. Vzala si s sebou černou kabelku a černý batoh. Zvláštním znamením je kolébavá chůze.

„Pokud jste ženu viděli nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte prosím linku 158. Děkujeme, dodal mluvčí.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie