Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Vyhrála v loterii, i přesto porodní asistentka dál pracuje. Radost si udělala neobvyklým dárkem

Pětačtyřicetiletá Ruth Breenová se o své pohádkové výhře dozvěděla, když během polední pauzy ve zdravotnickém zařízení ve Wiganu v roce 2014 kontrolovala e-maily, uvedlo zpravodajství BBC. ČTĚTE TAKÉ: V loteriích padly pohádkové jackpoty. Šťastlivec bral téměř miliardu, další se zatím nehlásí Přestože jí i její dceři výhra přinesla finanční zaopatření, rozhodla se nadále pokračovat ve svém starém […]
Menej ako 1 min. min.

Pětačtyřicetiletá Ruth Breenová se o své pohádkové výhře dozvěděla, když během polední pauzy ve zdravotnickém zařízení ve Wiganu v roce 2014 kontrolovala e-maily, uvedlo zpravodajství BBC.

ČTĚTE TAKÉ: V loteriích padly pohádkové jackpoty. Šťastlivec bral téměř miliardu, další se zatím nehlásí

Přestože jí i její dceři výhra přinesla finanční zaopatření, rozhodla se nadále pokračovat ve svém starém životě – stále žije ve stejném domě a pracuje ve stejné nemocnici jako předtím, i když na zkrácený úvazek. „Vesmír mi dal něco neuvěřitelného, ale nemůžete to považovat za samozřejmost, ne každý má takové štěstí,“ sdělila Breenová pro web Liverpool Echo.

Výhra pro ni přišla v ten nejdokonalejší čas a umožnila jí zkrátit pracovní dobu. „To mi poskytlo mnohem lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem,“ řekla žena s tím, že se svou dcerou prožila skvělé prázdniny. „Snažili jsme se ale zůstat nohama na zemi a myslím, že moje práce mi v tom opravdu pomáhá,“ dodala.

I ona si ale ráda dopřeje. Ihned po výhře si udělala radost luxusním párem bot. „Tehdy jsem se skoro rozplakala, když jsem za ně v Selfridges platila. Nemohla jsem uvěřit tomu, že jsem si to skutečně mohla koupit. Bylo to trochu ohromující. Ta sbírka je teď o něco větší, už ale tolik nebrečím,“ žertovala. Kromě investice do bot také ráda cestuje, nedávno navštívila Dubaj a Mauricius.

Kromě těchto malých výstřelků by nikdo na ní nepoznal, že je milionářkou. „Drtivá většina lidí o tom nemá ponětí a takhle se mi to líbí. Pacienti a personál se mnou zacházejí jako s každou jinou porodní asistentkou,“ dodala.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Dojemný čin policisty z Miami. Uprostřed noci sehnal matce, která nemohla kojit, umělou výživu

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie