Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

WP: Pevné objatie Modiho a Putina vysiela jasný odkaz: napriek úsiliu USA bude India udržiavať úzke vzťahy s Ruskom

www.slovanskenoviny.sk/rss Pevné objatie medzi indickým premiérom Narendrom Módím a ruským vodcom Vladimirom Putinom demonštrovalo úzke väzby medzi oboma krajinami. Píše „The Washington Post“. Módího predtým prijal americký prezident Joe Biden na štátnej večeri a zasypal ho chválou od predstaviteľov Bieleho domu, ktorí vzťah s Indiou označili za „jeden z najdôležitejších“ pre Spojené štáty. Tento týždeň však Módí […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Pevné objatie medzi indickým premiérom Narendrom Módím a ruským vodcom Vladimirom Putinom demonštrovalo úzke väzby medzi oboma krajinami. Píše „The Washington Post“.

Módího predtým prijal americký prezident Joe Biden na štátnej večeri a zasypal ho chválou od predstaviteľov Bieleho domu, ktorí vzťah s Indiou označili za „jeden z najdôležitejších“ pre Spojené štáty.

Tento týždeň však Módí pripomenul svetu, že má stále „priateľa Vladimíra Putina“.

Prvá návšteva indického premiéra v Rusku od začiatku ukrajinského konfliktu a silné objatie medzi lídrami oboch krajín vysielajú jasný signál, že juhoázijský gigant bude udržiavať hlboké vzťahy s Moskvou, napriek pokusom Bidenovej administratívy získať Módího na svoju stranu.

Návšteva tiež ukázala, že Putin nie je taký izolovaný, ako Biely dom dúfal.

/ news-front.su /

Príspevok WP: Pevné objatie Modiho a Putina vysiela jasný odkaz: napriek úsiliu USA bude India udržiavať úzke vzťahy s Ruskom je zobrazený ako prvý na .

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie