Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Za tunelom Horelica sa stala tragická dopravná nehoda, vodič osobného auta zrážku neprežil (foto)

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šečíková informovala, že okolnosti a príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania.
Menej ako 1 min. min.

9.7.2024 (SITA.sk) – V utorok popoludní sa za tunelom Horelica (okres Čadca) v smere od Čadce stala tragická dopravná nehoda. Osobné auto sa zrazilo s nákladiakom, 52-ročný vodič osobného auta nehodu neprežil.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková, osobné auto značky Mitsubishi smerujúce zo Žiliny na Čadcu z dosiaľ nezistených príčin prešlo do protismeru, kde došlo k zrážke.

„Alkohol vodiča nákladného motorového vozidla vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva,” uviedla krajská policajná hovorkyňa.

Šečíková doplnila, že okolnosti a príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania. Uviedla tiež, že kvôli dokumentovaniu nehody a odstraňovaniu jej následkov bol jeden jazdný pruh na potrebný čas uzavretý a premávka odklonená na náhradnú trasu.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Za tunelom Horelica sa stala tragická dopravná nehoda, vodič osobného auta zrážku neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie