Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Začína sa festival Pohoda. Takto sa dostanú do areálu vodiči prichádzajúci od Bratislavy či Žiliny

Na trenčianske letisko začínajú prichádzať prví návštevníci multižánrového festivalu Pohoda. Parkovisko je pre návštevníkov otvorené od 9.00 h, areál festivalu oficiálne otvoria o 12.00 h. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Vodiči prichádzajúci od Bratislavy budú dočasným dopravným značením presmerovaní na cestu II/507 pri diaľničnej križovatke Lúka. Automobily od Žiliny presmerujú na […]
Menej ako 1 min. min.

Na trenčianske letisko začínajú prichádzať prví návštevníci multižánrového festivalu Pohoda. Parkovisko je pre návštevníkov otvorené od 9.00 h, areál festivalu oficiálne otvoria o 12.00 h. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Vodiči prichádzajúci od Bratislavy budú dočasným dopravným značením presmerovaní na cestu II/507 pri diaľničnej križovatke Lúka. Automobily od Žiliny presmerujú na diaľničnú križovatku Nové Mesto nad Váhom.

Automobily z oboch smerov pôjdu následne po ceste II/507 cez Beckov, Trenčianske Stankovce a cez Veľké Bierovce ich nasmerujú na letisko.

Automobily prichádzajúce po ceste I/9 od Zvolena budú musieť odbočiť pri Trenčíne smerom do Trenčianskej Turnej, kde sa na kruhovej križovatke vrátia na cestu I/9 a budú pokračovať na letisko.

“Žiadame vodičov, aby sledovali situáciu v cestnej premávke, rešpektovali dopravné značenie, pokyny polície a usporiadateľov,” upozorňuje polícia. 

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie