Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Zvrat v královské rodině? Meghan „zoufale“ usiluje o usmíření s Kate. Princezně poslala přání

„Harry a Meghan s obrovským zájmem sledují cestu Kate za uzdravením, bohužel spíše z dálky, protože jejich komunikace s palácem je přinejmenším velmi omezená,“ popsal zdroj blízký královské rodině magazínu OK!. ČTĚTE TAKÉ: František Ringo Čech o slavných vrstevnících. Nepochopím, proč si v sedmdesáti dělají děti „Nadchlo je, že se již vrací ke královským povinnostem. Pokusili se […]
Menej ako 1 min. min.

„Harry a Meghan s obrovským zájmem sledují cestu Kate za uzdravením, bohužel spíše z dálky, protože jejich komunikace s palácem je přinejmenším velmi omezená,“ popsal zdroj blízký královské rodině magazínu OK!.

ČTĚTE TAKÉ: František Ringo Čech o slavných vrstevnících. Nepochopím, proč si v sedmdesáti dělají děti

„Nadchlo je, že se již vrací ke královským povinnostem. Pokusili se s Kate spojit a popřát jí všechno dobré,“ pronesl. Poté, co princezna v březnu oznámila svou diagnózu, přitom spolu nekomunikovali. „Až Kate bude opět plně pracovně vytížená, doufají, že by zlepšené vztahy mohly pomoci i s hledáním cesty k Williamovi a králi Karlovi,“ dodal nejmenovaný zdroj.

Ten se domnívá, že snahy zlepší Meghaninu pověst ve Velké Británii. „Až zoufale chce působit jako ta ‚větší‘, jako spasitelka, která usiluje o ukončení dlouholetého sporu a zakopání válečné sekery. Dává najevo, že se hodlá přes všechny problémy přenést. To může její image jen prospět,“ míní zdroj.

New York Post nicméně připomíná, že se princ Harry i přes nynější snahy s Kate ani Williamem při svých posledních návštěvách nesetkal a Meghan do Británie prakticky necestuje.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Pavel ve Washingtonu. Drsné tropy, běh se Sokoly i podpora Ukrajiny. Prezident míří na summit

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie