Search in content
Post Type Selectors
Menu

EURO 2024: Holanďania zdolali Rumunsko 3:0, postupujú do štvrťfinále

Futbalisti Holandska postúpili do štvrťfinále ME v Nemecku. V utorkovom osemfinálovom zápase v Mníchove si poradili s Rumunskom 3:0. Ronaldo ronil slzy, bol na dne, ale potom ukázal silu. Bolo to veľmi ťažké, povedal V 20. minúte ich poslal do vedenia tretím gólom na EURO 2024 Cody Gakpo a v závere poistil triumf dvomi presnými […]
Menej ako 1 min. min.

Futbalisti Holandska postúpili do štvrťfinále ME v Nemecku. V utorkovom osemfinálovom zápase v Mníchove si poradili s Rumunskom 3:0.

Ronaldo ronil slzy, bol na dne, ale potom ukázal silu. Bolo to veľmi ťažké, povedal

V 20. minúte ich poslal do vedenia tretím gólom na EURO 2024 Cody Gakpo a v závere poistil triumf dvomi presnými zásahmi striedajúci Donyell Malen. “Oranjes” sa vo štvrťfinále stretnú v sobotu v Berlíne s víťazom duelu Rakúsko – Turecko (21.00 h).

Zverenci Ronalda Koemana nedali súperovi šancu, s výnimkou úvodných 15 minút mali jasnú hernú prevahu a okrem troch gólov si vypracovali množstvo ďalších šancí. Holanďania sa prebojovali do štvrťfinále ME prvýkrát od roku 2008.