Mimo Antify se na náměstí objevil i řetěz asi 800 lidí, který organizovaly ostatní politické strany, v čele se Zelenými. Tedy přesně ty strany, které již roky praktikují politiku otevřených hranic a bezbřehého vítání.
Lze jednoznačně říci, že právě tito názoroví odpůrci AfD, kteří stáli v uvedeném řetězu, byli ti, kteří za to, co se v Mannheimu stalo, nesou největší zodpovědnost. Jde o voliče či dokonce zástupce stran, které praktikovaly politiku otevřených hranic a bezuzdného vítání, přičemž tuto politiku podporují i nadále.
Právě oni polarizují společnost a nesou zodpovědnost za rostoucí kriminalitu, rekordní počet útoků nožem, znásilnění a jiných přečinů, ke kterým by bez muslimského obohacování nedocházelo.
Mezitím dala ministryně vnitra Faserová příkaz k mazání videí útoku, cituji:
„Šíření tohoto videa porušuje osobní práva pachatele i oběti a může vést k dalšímu rozdělení naší společnosti. Sdílení takového obsahu porušuje platné zákony o ochraně soukromí a lidské důstojnosti.“
Ministryně také prohlásila, že „odsuzuje útok na pravicového extremistu.“ Jednoduše si neodpustila opět kopnout do oběti, která odmítá vládou podporovanou islamizaci. O samotném islámu samozřejmě (jako obvykle) ani slovo.
Video, které nyní německá vláda zakázala, si můžete připomenout zde:
Oficiálně už byla ohlášena i smrt policisty, který byl v umělém kómatu jen proto, že byl dárcem orgánů. Lze očekávat, že Afghánec, který útočil, jako většina jeho soukmenovců skončí jen na chvíli na psychiatrii.
To je v Německu již běžný vzorec. Díky podobným rozsudkům se uměle snižuje počet odsouzených kriminálníků, což vypadá lépe i v již tak velmi zmanipulovaných statistikách.
A k čemu tedy došlo včera v Mannheimu?
Mládežnická organizace AfD svolala na neděli vigilii na náměstí v Mannheimu. Zároveň se konala jiná vigilie pod heslem „Společně proti násilí, nenávisti a podněcování“, na kterou byly pozvány téměř všechny ostatní strany na náměstí.
V této fázi ještě nebylo oficiálně známo, že devětadvacetiletý policista odpoledne zemřel v nemocnici.
Obě skupiny byly systematicky udržovány dál od sebe policií.
Asi 150 lidí se zúčastnilo mládežnické akce AfD, jejíž slogan zněl „Remigrace by tomuto činu zabránila!“ Nebyly k dispozici žádné informace o počtu policistů, kteří by měli zajišťovat bezpečnost.
Krátce po začátku vigilie, během níž zazněly i politické projevy, se asi 30 příznivců Antify pokusilo zaútočit na náměstí. Byli obklopeni v postranní uličce. Byl použit i pepřový sprej.
Různá videa ukazují, jak policie obklíčila levicově extremistickou Antifu a jak se ozývají hlasité projevy nelibosti vůči akci AfD.
Teroristická Antifa se – jako obvykle – projevovala násilně. V normální společnosti by byla tato destrukční fašistická organizace zakázána:
