Ne každý se chce stát terčem multikulturního obohacování a kdo na to má, ten se snaží vyhledávat bydlení v klidnější neobohacované oblasti. Nicméně takové oblasti v Německu valem ubývají a dnes je stále obtížnější najít čtvrť většího města nebo obec, kde by se původní obyvatelstvo cítilo bezpečně.
Nyní se tak vytvářejí první uzavřené střežené komunity, které jsou určeny zejména pro bohatší, tedy třeba i pro politiky, kteří stávající situaci sami zavinili.
Ti, kteří na byty v uzavřených zónách mít nebudou, budou nadále denně riskovat nějaké to obohacení. A ti, kteří budou chtít ochránit sebe i své děti od podobných „radostí multikulturalismu,“ si budou muset sáhnout hezky hluboko do peněženky.
Podobné uzavřené a střežené zóny – jen pro původní bílé – se již nějakou dobu vytváří ve Francii a v posledních letech rostou jako houby po dešti například v JAR.
Zdá se, že v Německu zájem o podobné bydlení také roste – a to i přes vyšší cenu, kterou je nutno vydat nejen za byt, ale i za bezpečnostní opatření.
18. října zveřejnil Handelsblatt článek s názvem „ Každý si může chránit svůj majetek, jak chce,“ ve kterém se hovoří o jedné z prvních uzavřených komunit v Německu. První informace byly dostupné na t-online v polovině roku 2024.
Byl také zaveden politicky korektní eufemismus pro Německo: „zabezpečený obytný komplex.“ V Kolíně nad Rýnem má vzniknout nová uzavřená rozmanitá komunita, ve kterém jsou homosexuálové obzvlášť vítání.
Investor Christian Ley chce zabezpečit obytnou čtvrť zdmi a bezpečnostními kamerami, přístup je možný přes elektrické brány přes tři vchody. Uprostřed je památkově chráněná vodárenská věž.
Ta neslouží k uskladnění vody, ale vznikne v ní osm luxusních loftů. Nejdražší z nich prý stojí 3,2 milionu eur a nabízí dvě ložnice a dvě koupelny na 230 metrech čtverečních. Samozřejmostí je 360stupňová střešní terasa a sauna – luxus se rozprostírá na třech úrovních.
Kolem věže vyroste malá osada s 18 řadovými domy s šesti byty. A přilehlé sportoviště se má přeměnit na zvukotěsné sportovní zařízení. Policejní sirény a volání o pomoc zvenčí by neměly odvádět pozornost od hraní tenisu.
Název systému: „Kolínský projekt I“ – prezentaci naleznete zde na domovské stránce. Dokončení se očekává v roce 2026. Za prvé: zde rozhodně nelze vinit investora.
Neručí za poměry v Německu, ale nabízí řešení pro každého, kdo si to může dovolit. Jeho životní koncept se nazývá „Bezpečná komunita.“
Každý, kdo chce žít v ráji dál od méně majetných lidí, netouží po každodenních útocích, bodání, znásilňování a vraždění v novém, „nejlepším Německu, jaké kdy bylo,“ má nyní šanci na bezpečné útočiště.
Kdo bude chtít žít v Německu, kde si děti mohou bezstarostně hrát na zelených loukách, aniž by je hlídala speciální jednotka, nebude se moci v budoucnu vyhnout uzavřené komunitě.
V obohacovaných oblastech tradičně nežijí jen bohatí podnikatelé, ale i politici. Vrcholní politici v posledních desetiletích ukazují, že své děti rádi posílají do drahých soukromých škol nebo internátů, aby nepřišly do kontaktu s lůzou.
Ti stejní politici hlasují pro výměnu obyvatel, islamizaci, kult vítání, výstavbu dalších a dalších azylových domů a samozřejmě také pro propagaci LGBTQ, 120 pohlaví, ranou sexualizaci a vše ostatní, co k tomu patří.
Tak bude vypadat budoucnost v Německu, i když v Kolíně nad Rýnem lze předpokládat, že se v takových oblastech usadí i bohatí televizní manažeři a šéfové produkčních společností, kteří zemi den za dnem zaplavují propagandou.
Takové koncepce bydlení údajně povedou k sociálnímu vyloučení. Zajímavý argument, když se prevence závažných trestných činů proti životu a zdraví označuje jako „sociální vyloučení.“
Ve skutečnosti by nikdo v Německu nepotřeboval uzavřenou komunitu, kdyby se již roky nepraktikovala vítací politika.
Paradoxem je, že právě ti politici, kteří úmyslně zničili Německo, udělali z něj „selhávající stát“ mířící vstříc chalífátu, budou žít v uzavřených komunitách, zatímco ti, kteří si to nebudou moci dovolit, budou nadále obohacováni.
Ale Němci si tak sami zvolili, takže si vlastně tento vývoj ve skutečnosti přáli…
[Celkem: 1 Průměrně: 5]
