Opět jde o politiku, která je založena na největší lži v dějinách lidstva, podle které lidmi produkovaný CO2 způsobí globální katastrofu. Paradoxem je, že návrh, který pochází od americké administrativy, by ta stávající ani v nejmenším neakceptovala.
Tato globální daň samozřejmě zdraží zboží, které je dováženo po moři na větší vzdálenosti. Na druhou stranu majitelé luxusních jachet se zřejmě žádné daně obávat nemusí.
Návrh, původně podporovaný Bidenovou administrativou, by drasticky změnil povahu OSN. Pokud by organizace se svým plánem uspěla, dostala by nebývalou moc, protože by byla schopna získat peníze sama, aniž by musela prosit členské státy.
Kritici se obávají, že to otevře dveře globální tyranii.
Mocná, ale málo známá agentura OSN, Mezinárodní námořní organizace (IMO), v tichosti plánuje zavést globální daně na mezinárodní námořní dopravu – pod rouškou boje proti emisím CO₂ a „změně klimatu.“ O tomto vývoji informuje portál Liberty Sentinel .
Plán IMO zdanit lodní dopravu, původně podporovaný Bidenovou administrativou, by dal OSN bezprecedentní moc.
Poprvé ve své historii by organizace mohla získávat peníze sama, většinu finančních nákladů by sice museli nést Američané, ale v konečném důsledku by bylo postiženo celé lidstvo.
Pokud IMO uspěje se svým plánem na globální klimatickou daň, půjde o velmi nebezpečný krok, který rozhodně neztrácí podporu.
Zatímco na prezidenta Donalda Trumpa tlačí zastánci národní suverenity a prosperity, aby opatření zablokoval, návrh má silné zastánce, od kleptokratických vlád a globálních byrokratů až po průmyslové korporace a ty, kteří doufají, že budou profitovat z očekávaných masivních daňových příjmů.
Daňové spiknutí přichází v době, kdy se „světový soud“ Organizace spojených národů, oficiálně známý jako Mezinárodní soudní dvůr (ICC), připravuje rozhodnout o údajných „právních závazcích“ vlád týkajících se „změny klimatu.“
Představitelé OSN tento případ označili za nejdůležitější v historii.
Pokus IMO zavést „uhlíkovou daň“ na námořní dopravu znepokojuje kritiky z několika důvodů. Největší obavou však je, že tato bezprecedentní daň by umožnila OSN získat peníze pro sebe a osvobodit se tak od závislosti na vládách svých členů.
Historicky byla neschopnost OSN vybírat daně jedním z nejsilnějších omezení její moci.
Jakmile má přímý přístup k penězům, aniž by byla nucena prosit své členské státy, může financovat takzvané „mírové“ armády, policii, soudy, byrokracii, sociální inženýrství, propagandu a mnoho dalšího v podstatě bez omezení.
Přání OSN rozšířit svou moc do všech oblastí společnosti není žádným tajemstvím. Ve skutečnosti se globální organizace pochlubila svými plány stát se OSN 2.0 na zářijovém Summitu budoucnosti.
Tam vyjednaná dohoda, tzv. Pakt budoucnosti, počítá se silnějším zapojením OSN prakticky do všech oblastí života.
OSN byla samozřejmě založena pod záminkou zachování mezinárodního míru a bezpečnosti, ale během následujících desetiletí se bezostyšně chopila stále větší moci, často s podporou členských vlád.
To ovlivňuje vše od ekonomiky a životního prostředí až po vzdělávání a internet. S neomezenými zdroji, které by přinesla globální klimatická daň, by OSN mohla získávat stále větší moc a prosazovat svou vůli jako nikdy předtím.
A když může OSN vybírat daně z lodní dopravy, aby zachránila svět před údajně člověkem způsobenou změnou klimatu, proč by také nemohla vybírat daně z letectví, zemědělství, výroby energie, obchodování s akciemi a mnoha dalšího?“
V rámci OSN a některých jejích členských vlád již existují síly, které se zavázaly, že se tyto daně promění v realitu.
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
