Rozsáhlá studie na milionech občanů potvrzuje, že takzvané „covid očkování“ poškozuje duševní zdraví
Tato svým rozsahem jedna z největších studií, které se zabývají účinky genových injekcí, jasně potvrzuje, že mimo mnoha dalších negativních účinků mohou mít takzvané mRNA „vakcíny“ negativní vliv i na duševní zdraví.
Studie milionů občanů ukazuje, že očkování proti covidu výrazně zvýšilo rizika deprese, úzkosti, různých stresových poruch a problémů se spánkem. Stejná studie ukázala, že očkování významně snížilo riziko rozvoje bipolární poruchy a schizofrenie.
Dvě jihokorejské univerzity náhodně vybraly více než dva miliony (2 154 189) občanů Soulu ve věku 20 let a starších, kteří dostali dvě dávky vakcíny proti covidu, a 350 983 neočkovaných subjektů.
Výzkumníci vyloučili všechny osoby s anamnézou schizofrenie, deprese, bipolární poruchy, úzkosti, disociativních, se stresem souvisejících, somatoformních (SSD) nebo psychosomatických poruch (to jsou stavy duševního zdraví, kdy lidé pociťují fyzické příznaky v reakci na psychické potíže), poruchy spánku, poruchy příjmu potravy a sexuální poruchy.
To znamenalo, že museli vyloučit téměř půl milionu lidí ve skupině očkovaných (435 390) a 42 629 ve skupině neočkovaných. Konečný počet byl 1 718 999 očkovaných a 308 354 neočkovaných.
Problémy duševního zdraví po infekci covidu byly rozsáhle studovány, ale ne po covidové vakcinaci. Tato studie napravila rovnováhu a vědci došli k závěru:
„Naše populační kohortová studie poskytuje robustní důkazy o psychiatrických nežádoucích příhodách (AE) po očkování proti covid-19.
Kromě toho naše studie poskytla rizika psychiatrických AE podle typu vakcíny a odhalila, že psychiatrické poruchy (deprese, úzkost, disociativní, stresové a somatoformní poruchy a poruchy spánku) se zvýšeným rizikem v důsledku očkování proti covid-19 vykazovaly nejvyšší riziko v případě heterogenního očkování.“
Heterogenní očkování znamená kombinaci dvou typů „vakcín,“ například Pfizer v kombinaci s AstraZenekou.
Výsledky byly publikovány v respektovaném časopise Nature a vytvořeny vědci z Inje University Sanggye Paik Hospital a Ewha Womans University Hospital.
Vědci vyhodnotili 10 000 psychiatrických nežádoucích příhod během jednoho a dvou týdnů, poté po jednom měsíci a třech měsících a dospěli k závěru, že:
„Očkování proti Covid-19 zvýšilo riziko deprese, úzkosti, disociativních, stresových a somatoformních poruch a poruch spánku a zároveň snižuje výskyt a riziko schizofrenie a bipolární poruchy. Nemělo žádný vliv na sexuální poruchy nebo poruchy příjmu potravy.“
Dodali: „Naše zjištění naznačují, že vztah mezi očkováním proti covid-19 a duševní nemocí může být podceňován spolu se složitostí jeho dopadu na duševní zdraví.“
Dokument neobsahoval žádné případové studie, ale bylo jich publikováno mnoho, jako je tato od indických vědců z Postgraduálního institutu lékařského vzdělávání a výzkumu, Chandigarh, Indie.
Osmnáctiletá studentka pro očkování, která neměla v anamnéze psychiatrické problémy, fyzické onemocnění nebo zneužívání návykových látek a neměla v rodinné anamnéze duševní onemocnění, byla převezena na pohotovost poté, co reagovala na své očkování proti covidu.
Členové rodiny popsali její chování jako bizarní a její hovor zmatený.
Během tří hodin po obdržení Covishieldu, indické verze očkování AstraZeneca, se u ní objevila vysoká horečka a průjem. Ani pomocí léků se to nezlepšilo. Pak se jí zatočila hlava, byla dezorientovaná a upadla.
Následující den její horečka ustoupila, ale rozvinula se u ní úzkost, nespavost a záchvaty, při kterých zírala do prázdna.
Během následujících čtyř dnů byla podrážděná, nesoustředěná a trpěla bludy – cítila se pronásledovaná a prožívala halucinace s bohy a démony. Pokusila se utéct z domova. Její rodina ji vzala zpět do nemocnice.
Před očkováním neměla v anamnéze žádné záchvaty, bludy nebo deprese a neužívala žádné léky. Měla negativní test na SARS-CoV-2 a nikdy neměla covid.
Lékaři jí poskytli sérii testů krve a moči, které neukázaly žádné abnormality a neposkytly jakékoli jiné vysvětlení jejích náhlých problémů s duševním zdravím.
Vědci z univerzity Stony Brook v New Yorku zkoumali 31letého hispánského muže, který pracoval jako vedoucí kanceláře. Neměl v anamnéze žádné duševní nebo fyzické onemocnění, ale byl převezen na psychiatrii policií, když projevoval nezvyklé a bizarní chování.
Ošetřujícímu personálu řekl, že je jasnovidec, mluvil s mrtvými lidmi a slyšel, jak lidé před jeho domem bubnují. Slyšel také neustálý hlas spolupracovnice, o které věřil, že je jeho přítelkyní, ačkoli ve skutečnosti s ní nebyl ve vztahu.
Prezentoval se jako úzkostný a ostražitý. Jeho příznaky začaly po podání první mRNA vakcíny covid-19 a zhoršily se po druhé dávce.
Oba pacienti se prý po léčbě uzdravili.
Psychóza byla hlášena po již dříve existujících vakcínách proti nemocem jako je vzteklina, žlutá zimnice, neštovice, tyfus a chřipka. Oceněnému zahraničnímu zpravodaji BBC Malcolmu Brabantovi bylo kolem padesáti let, když v roce 2011 popsal, jak po rutinní vakcíně proti žluté zimnici upadl do šílenství.
Během několika hodin po zásahu se mu udělalo špatně a řekl, že prožil dva roky nepředstavitelného duševního trápení. Pro svou rodinu a přátele byl k nepoznání. Slyšel hlasy, které ho nabádaly, aby zabíjel, věřil, že je Mesiáš, který přišel zachránit svět a zároveň věřil, že je Lucifer.
Byl přesvědčen, že mrtví příbuzní na něj naléhali, aby pil moč nebo jedl vlastní exkrementy nebo si čistil zuby záchodovou štětkou. Uzdravil se po několika letech, ale ne dříve, než dostal elektrokonvulzivní terapii a pokusil se o sebevraždu.
Sanofi-Pasteur vyrobil vakcínu proti žluté zimnici, kterou dostal, a přestože připustil zprávy o vedlejších účincích včetně duševních poruch, řekl, že jsou „vzácné“ a je nepravděpodobné, že by způsobily Brabantovu psychózu.
Jaký mechanismus může způsobit, že se po očkování objeví problémy s duševním zdravím? Existují omezené údaje, ale zprávy naznačují, že problémy s duševním zdravím by mohly být způsobeny autoimunitní encefalitidou – zánětem mozku způsobeným imunitním systémem těla napadajícím zdravé mozkové buňky.
Vědci ze Stony Brook University uvedli, že nemoc covid-19 byla také spojena s psychotickými příznaky, a že do ledna 2021 bylo hlášeno 42 případů. Předpokládali, že covid-19 spustil silnou imunitní reakci, která vyústila v cytokinovou bouři, která by mohla zvýšit riziko psychózy.
Výzkumníci z Oxfordské univerzity vytvořili níže uvedený graf, který ilustruje nárůst výsledků v oblasti duševního zdraví po infekci covidem.
Strach byl během covidu obrovským faktorem a indičtí vědci uznali, že lockdowny, rozestupy, finanční nejistota, strach z nákazy a budoucí nejistota přispívají k problémům s duševním zdravím.
Není pochyb o tom, že stávající stavy, jako je úzkost, deprese, zármutek, obsedantně kompulzivní porucha a psychóza, se zhoršovaly, jak se psyops obklopující pandemii zvyšovaly.
Problémy duševního zdraví s nástupem pandemie by se však měly z velké části vyřešit u „očkovaných,“ kterým by se mělo ulevit, když si mysleli, že jsou chráněni a těšili se na „návrat do normálu.“
Ti, kteří byli očkovaní, věřili systému, proto si byli jisti, že takzvané „vakcíny“ jsou odpovědí na jejich problémy a nebudou příčinou nových. Už jen z tohoto důvodu je jihokorejská studie přesvědčivá.
Ukázalo se, že problémy s duševním zdravím se u očkovaných osob spíše zvýšily, než by se snížily, jak by se očekávalo.
Ukázalo se také, že u neočkovaných, přestože byli označeni za vrahy babiček a odmítače, a pod intenzivním psychologickým tlakem, aby se přizpůsobili, se nevyvinuly stejné problémy s duševním zdravím.
[Celkem: 1 Průměrně: 5]
Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!
Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.