Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

V multikulturním Birminghamu se na několika místech objevil nápis: „Žádní běloši“

Britanistán se velmi rychle mění v chalífát a v některých místech je to patrnější než jinde. Jde zejména o lokality, odkud bylo původní obyvatelstvo postupně vytlačeno. Rostoucímu počtu měst aktuálně dominuje muslimská komunita, což se mimo jiné projevuje tím, že roste i počet měst s muslimskými starosty. V momentě, kdy jsou již mohamedáni v převaze, […]
Menej ako 1 min. min.

Britanistán se velmi rychle mění v chalífát a v některých místech je to patrnější než jinde. Jde zejména o lokality, odkud bylo původní obyvatelstvo postupně vytlačeno.

Rostoucímu počtu měst aktuálně dominuje muslimská komunita, což se mimo jiné projevuje tím, že roste i počet měst s muslimskými starosty.

V momentě, kdy jsou již mohamedáni v převaze, nemají potřebu se jakkoli přetvařovat a na rovinu dávají najevo, že dané území bylo dobyto. V britském Birminghamu, kde jsou již běloši v menšině, se objevily nápisy, které jasně ukazují, kam směřuje osud nejen tohoto města, ale celé země.

Lze očekávat, že policie případ odloží a nebude se příliš snažit zjistit, kdo je autorem těchto nápisů. Pokud by se objevily nápisy v opačném gardu, byla by toho plná média a autoři by skončili na dlouhé roky ve vězení.

Pokud však bude náhodou dopaden autor, který se nijak netají svým protibělošským rasismem, zcela jistě nebude odsouzen do vězení. Přinejhorším může očekávat pokutu, pokud tedy nebude z činu zcela vyviněn.

V birminghamské čtvrti Alum Rock se minulý týden objevily graffiti s nápisy „žádní běloši“ a „žádní běloši nejsou povoleni,“ informoval deník Daily Telegraph.

Noviny získaly záběry z průmyslové kamery, které ukazují muže v mikině s kapucí, jak ve čtvrtek v časných ranních hodinách načmáral na zeď před základní školou nápis „žádní bílí.“

Dvě další místa byla označena podobnou zprávou, nicméně v současné době nic nenasvědčuje tomu, že by za to byl zodpovědný stejný muž.

Birmingham, druhé největší město Spojeného království po Londýně, byl při sčítání lidu v roce 2021 uveden jako jedno z britských měst s menšinovou většinou, přičemž etnické menšiny tvoří 51,4 % populace.

Bílá populace Birminghamu klesla ze 71 procent v roce 2001 a 58 procent v roce 2011 na pouhých 48,6 procenta podle posledního sčítání lidu.

Oblast, kde se údajně objevily protibělošské graffiti, Alum Rock, je silně ovládána lidmi, kteří se identifikují jako „Asiaté,“ což v Británii obvykle odkazuje na lidi z jihoasijských zemí, jako je Bangladéš, Indie a Pákistán.

V reakci na zjevné protibělošské incidenty mluvčí policie West Midlands řekl: „Provádíme vyšetřování poté, co byly nastříkány graffiti na místech v oblasti Alum Rock. Probíhá vyšetřování, jehož cílem je zjistit, kdo je za to zodpovědný a provádíme šetření kamerového systému.

„Jsme v kontaktu s komunitou a budeme v oblasti provádět hlídky. Spolupracujeme s místním úřadem, abychom zajistili, že graffiti bude rychle odstraněno.“

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie

Translate »