Tajné vesmírne programy a iné „čierne“ projekty sa už dávno naučili omladiť a predĺžiť životnosť ľudského tela o stovky rokov. Teraz však nový vedecký výskum, ktorý bol len nedávno oznámený v médiách, naznačuje, že tieto technológie sa pripravujú na všeobecné použitie.
Vedci z University of Texas Cancer Center našli zlúčeninu s malou molekulou s názvom TAC, ktorá obnovuje hladiny telomerázy na mladistvý fenotyp. Teloméry, úseky DNA, sa s každým delením bunky skracujú. Keď skrátenie dosiahne určitú hranicu, bunka získa senilný fenotyp a už nie je schopná správne vykonávať svoje predchádzajúce funkcie, bunka rýchlejšie starne. Telomeráza (TERT) obnovuje teloméry na koncoch chromozómov.
V predklinických modeloch viedol TAC počas šiestich mesiacov k vytvoreniu nových neurónov v hipokampe a zlepšeniu kognitívnych funkcií a zvýšil počet génov spojených s učením a pamäťou. Okrem toho TAC zlepšil neuromuskulárnu funkciu, koordináciu, silu úchopu a rýchlosť. Liečba TAC v ľudských bunkových líniách zvýšila syntézu telomér a znížila poškodenie DNA na teloméroch. Tieto výsledky naznačujú, že TAC môže účinne pôsobiť na ľudské bunky, obnoviť ich funkcie a predĺžiť život.
Vedcom z University of Illinois sa tiež podarilo zvrátiť proces starnutia kmeňových buniek pomocou antioxidantov. Za normálnych podmienok zostávajú antioxidanty aktívne šesť hodín, no vďaka novej metóde sa ich trvanlivosť predĺžila na dva dni. Dosiahli to vyvinutím špeciálneho spôsobu dodávania antioxidantov balených v kryštalickej forme a stabilizovaných polymérmi. Nová metóda vám umožňuje opraviť „vek“ buniek, čo otvára možnosť jej použitia v akomkoľvek veku.
V skutočnosti sa vedci už dávno naučili robiť takéto veci, ale bolo to skryté. Napríklad bývalý zamestnanec tajného výskumného ústavu ľudskej fyziológie Georg Pitz povedal, že už v 50. rokoch sa sovietskym vedcom v Kranojarsku podaril experiment predĺžiť ľudský život na 700 rokov.
Hovorí bývalý pracovník tajného vedecko výskumného inštitútu fyziológie človeka Georg Pitz: „Sovietski vedci v roku 1954 pri skúmaní závitnice DNA človeka zistili, že genóm človeka bol umelo upravený pred približne 12 000 tisíc rokmi tak, aby sa skrátil život človeka na cca 130 rokov. Inak by mohol človek žiť od 300 do 800 rokov.
V 1957 začali robiť na základe tohto experimenty na mužovi a žene (pár) s cieľom nápravy genómu… V 1974 boli vedci hotoví a v roku 1978 sa danému páru narodil syn s absolútnymi 100 % príznakmi zdravia. Fotogenóm informačného cyklu ukázal, že daný človek prežije minimálne 350 rokov. Daného človeka sledujú doteraz. Posledná informácia je, že sa mu doteraz narodilo 11 detí s absolútnymi zdravými príznakmi genetickej závitnice. Imunitná reakcia jeho organizmu je cca 50 krát silnejšia ako u bežného človeka. Daný človek žije v Moskve…“
Nové aj staré objavy naznačujú, že parazitické sily skutočne strácajú moc, inak by takéto verejné publikácie vedcov boli nemožné…
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info
The post Vedcom bolo umožnené predĺžiť život ľudí na stovky rokov appeared first on OZ Biosféra.
Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!
Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.