Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Banská Bystrica : DETI NAJVIAC ZAUJAL PRÁVE NÁŠ TOKO Ide o psíka, ktorý putoval z rodiny na firmu a z firmy na ulicu. Dnes dva a polročný chlpáč, nedostal od pôvodného maji…

DETI NAJVIAC ZAUJAL PRÁVE NÁŠ TOKO Ide o psíka, ktorý putoval z rodiny na firmu a z firmy na ulicu. Dnes dva a polročný chlpáč, nedostal od pôvodného majiteľa veľa lásky a pozornosti. 🐕 Nepotrebný, nechcený a opustený sa dostal do karanténnej stanice nášho mesta so sídlom v susednom Zvolene. Milé a prítulné zvieratko sa […]
Menej ako 1 min. min.

DETI NAJVIAC ZAUJAL PRÁVE NÁŠ TOKO

Ide o psíka, ktorý putoval z rodiny na firmu a z firmy na ulicu. Dnes dva a polročný chlpáč, nedostal od pôvodného majiteľa veľa lásky a pozornosti. 🐕 Nepotrebný, nechcený a opustený sa dostal do karanténnej stanice nášho mesta so sídlom v susednom Zvolene.

Milé a prítulné zvieratko sa však stalo stredobodom pozornosti počas ukážok základnej poslušnosti a agility, ktorá sa uskutočnila v areáli Materskej školy Selce. 🐾 Na ukážkach, v spolupráci s kynologickým klubom Sport dog team Cerberus, bola aj naša kolegyňa z KS Zvolen.

Spolu s ňou prišiel i Toko, ktorý bol prioritne určený ako „ psík na hladkanie“ pre zúčastnené deti. 👧👦 Keďže prítomnosť malých nezbedníkov má rád, deň s nimi si v ich prítomnosti vychutnal naplno.

Všetky zvieratá, ktoré si je možné adoptovať, vrátane Toka, nájdete na webe karanténnej stanice 👉 https://www.kszv.sk/


Zdroj: Mesto Banská Bystrica

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie