Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Blaha hovorí o upokojení spoločnosti: Opozíciu vyzýva, aby zmiernila slovník k politikom Smeru

Podpredseda parlamentu a poslanec Smeru Ľuboš Blaha, ktorý včera agresívne útočil na médiá a opozíciu a obviňoval ich z podielu na atentáte na premiéra Roberta Fica, dnes priznal, že situácia je predstaviteľov Smeru a vládnej koalície veľmi emotívna. Po rokovaní bezpečnostnej rady na Úrade vlády apeloval na upokojenie v spoločnosti. “Musíme vyzvať slovenskú spoločnosť, aby […]
Menej ako 1 min. min.

Podpredseda parlamentu a poslanec Smeru Ľuboš Blaha, ktorý včera agresívne útočil na médiá a opozíciu a obviňoval ich z podielu na atentáte na premiéra Roberta Fica, dnes priznal, že situácia je predstaviteľov Smeru a vládnej koalície veľmi emotívna. Po rokovaní bezpečnostnej rady na Úrade vlády apeloval na upokojenie v spoločnosti.

“Musíme vyzvať slovenskú spoločnosť, aby sa upokojila, pretože je tam veľa emócií,” povedal Blaha. 

Atentát na Fica: Premiér je stále v ohrození života, zranenia sú rozsiahle, informoval Kaliňák (ONLINE)

“Zažívali sme si svoje zo strany médií a opozície, ale v tejto fáze musíme naozaj povedať dosť, nemôže to pokračovať, nemôže to skončiť nejakou eskaláciou, pretože nikdy neviete, čo môže prísť ďalej. Zároveň by som možno očakával aj od tej strany, ktorá tu roky útočila na nás, politikov Smeru, že by možno trošku pokánia potrebovali počuť, že áno, že sa stalo niečo, čo zapríčinili aj tie veľmi negativistické, kritické ale až by som povedal hyenistické útoky na Roberta Fica,” dodal Blaha.

Dodal, že atentátnik bol politicky aktívny na mítingoch PS. Vyjadril nádej, že opozícia zmierni slovník k predstaviteľom Smeru. 

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie