Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Cestující křičeli před přistáním ve Vídní strachy. Krupobití připravilo letadlo o čumák

Letadlo směřovalo z Mallorky do Vídně, když se dostalo do bouře, která podle aerolinek nebyla na radaru dopředu patrná. Krupobití airbus A320 prakticky připravilo o čumák a také vážně poškodilo okna pilotní kabiny, jak je patrné z fotografií zveřejněných na sociální síti X. Další škody utrpěl plášť letadla. „Myslím, že jsme byli asi 20 minut před […]
Menej ako 1 min. min.

Letadlo směřovalo z Mallorky do Vídně, když se dostalo do bouře, která podle aerolinek nebyla na radaru dopředu patrná. Krupobití airbus A320 prakticky připravilo o čumák a také vážně poškodilo okna pilotní kabiny, jak je patrné z fotografií zveřejněných na sociální síti X. Další škody utrpěl plášť letadla.

„Myslím, že jsme byli asi 20 minut před přistáním, když jsme se dostali do bouřky a mraku krup a začaly turbulence,“ sdělila americké televizi ABC jedna z cestujících Emmeley Oakleyová. „Jasně jsme cítili, jak kroupy dopadají na letadlo, bylo to docela hlasité,“ dodala.

Kvůli otřesům podle ní po kabině airbusu létaly mobilní telefony a hrnečky. Někteří lidé začali strachy křičet, ale posádce se je podařilo uklidnit, uvedla také Oakleyová, podle níž to jinak z 90 procent byl celkem nezáživný let.

Při přistání na vídeňském letišti čekaly na letadlo záchranné složky. Nikdo z cestujících neutrpěl zranění.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Turbulence se dají předpovědět až 24 hodin dopředu. Lze se jim vyhnout?

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie