Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Chceme poznať váš pocit z mesta

Štartom našej vzájomnej spolupráce pri tvorbe novej stratégie mesta Nitra je vytvorenie pocitovej mapy mesta. Práve pocitové mapy vytvárajú podporné podklady pre plánovanie investičných akcií, vytváranie koncepcií dopravy či zelene. Zobrazia sa v nej základné momenty, skrátka všetko, čím žijete každodenne v našom meste. Či už bývate v centre alebo na okraji mesta, alebo do […]
Menej ako 1 min.

Štartom našej vzájomnej spolupráce pri tvorbe novej stratégie mesta Nitra je vytvorenie pocitovej mapy mesta. Práve pocitové mapy vytvárajú podporné podklady pre plánovanie investičných akcií, vytváranie koncepcií dopravy či zelene.

Zobrazia sa v nej základné momenty, skrátka všetko, čím žijete každodenne v našom meste. Či už bývate v centre alebo na okraji mesta, alebo do Nitry cestujete do školy alebo do práce. Zaujíma nás váš názor na konkrétne miesto, kde v meste žijete, kde sa najviac pohybujete.

Pocitovú mapu nájdete na tomto odkaze

Prečo práve pocitová mapa?

Vy – obyvatelia dostanete priestor vyjadriť svoje potreby a obavy. My – mesto získame dáta a cenné informácie, vďaka ktorým budeme vedieť lepšie reagovať na vaše požiadavky. Pocitová mapa sa tak stane začiatkom vašej účasti na kvalitnejšej Nitre.

Preto sa nebojte vyjadriť svoj názor. Len tak sa môže vaše okolie meniť k lepšiemu.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie