Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Denný horoskop na štvrtok – 11. júla

11.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shuuterstock/Andrey_Popov). Denný horoskop na 11. júla. Rak sa musí postarať o svoje veci a Strelec nesmie podľahnúť nátlaku. Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor. Denný horoskop na štvrtok – 11. júla. Čo vás dnes čaká a […]
Menej ako 1 min. min.

11.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shuuterstock/Andrey_Popov).

Denný horoskop na 11. júla. Rak sa musí postarať o svoje veci a Strelec nesmie podľahnúť nátlaku. Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na štvrtok – 11. júla. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shuuterstock/Andrey_Popov

Denný horoskop pre Barana

Dnes nesľubujte príliš veľa, pretože sa vám môže stať, že tieto sľuby nesplníte. Budete oslabení a v dosť melancholickej nálade, čo vás nebude nabádať k nabíjaniu v práci ani doma. Aj takéto dni sa stávajú a vy sa s nimi musíte naučiť žiť. Preto dnes konajte pomaly.

Denný horoskop pre Býka

Celý váš program by sa dnes mohol zmeniť. Niekto nepríde na stretnutie, alebo vám niekto zavolá a preloží čas stretnutia. Nenechajte sa tým rozrušiť. Pokúste sa nájsť v týchto zmenách dobré stránky. Môžete niečo vylepšiť alebo sa na projekt pozrieť znova a byť dokonale pripravení pokračovať.

Denný horoskop pre Blížencov

Dnes nemôžete nechať ľudí bez pomoci. Nie je to tak dávno, čo ste sa sami ocitli vo veľmi podobnej situácii a vedľa vás bol niekto, kto vám podal pomocnú ruku. Kedysi dôverovali vám, dnes môžete dôverovať vy. Vo veciach lásky si dávajte pozor na konanie tretích osôb. Niekto by veľmi rád zasiahol do vášho vzťahu.

Denný horoskop pre Raka

Starajte sa o svoje veci a nedovoľte, aby vás niekto oklamal. Správajte sa zdvorilo, ale majte oči na stopkách. Inak sa stanete obeťou intríg iných ľudí a to pre vás nebude dobré. Dnes sa môžete pohádať so svojou druhou polovičkou kvôli peniazom. Je to pre vás teraz naozaj najdôležitejšie?

Denný horoskop pre Leva

Máte pred sebou dobrý deň. Ak sa vyskytnú problémy, nájdu sa vaši priatelia, ktorí zareagujú okamžite, skôr než sa s nimi stihnete o tom porozprávať. Poďakujte im za to. Buďte dnes otvorení a spoločenskí. Už len kvôli budovaniu pozitívnych vzťahov a dobrej nálady.

Denný horoskop pre Panny

Udalosti dnes naberú na obrátkach. Nebude čas na prázdne myšlienky. Všetko pôjde dobre a dokonca získate pomocníkov pre svoje činy. Váš príklad a váš postoj ukáže ostatným, ako sa majú správať. Stanete sa objektom hodným nasledovania a to bude veľmi dobré.

Denný horoskop pre Váhy

Pokúste sa splniť sľuby, ktoré ste dnes dali niekoľkým ľuďom v práci a svojim blízkym. Nebude to ľahké, pretože ste na seba vzali príliš veľa zodpovednosti. Takto sa veci nerobia. Našťastie pre vás sa však niekto vzdá svojej túžby pomôcť vám, vďaka čomu budete môcť pomôcť ostatným. Tentoraz sa vám to podarí.

Denný horoskop na 11. júla.
Foto: shutterstock/Billion Photos

Denný horoskop pre Škorpióna

Dnes budete mať v hlave veľa vecí. Chvíľu ani nebudete vedieť, do čoho pichnúť. To vás trochu oslabí, ale našťastie sa rýchlo spamätáte a vrátite sa späť na správnu cestu. Snažte sa nedôverovať ľuďom, ktorí vám dnes ponúkajú príliš jednoduché riešenia. Mohla by to byť pasca.

Denný horoskop pre Strelca

Dnes nepodľahnite nátlaku nikoho. Strávte deň tak, ako uznáte za vhodné. Nechajte sa viesť vlastnými rozhodnutiami. Dnes popoludní začnete upratovať svoj domov. Začnete so skriňami a potom sa presuniete do ďalších miestností.

Denný horoskop pre Kozorožca

Dnes vás čaká radostný deň a samé príjemné chvíle. Prekvapenie od vašich priateľov vám prinesie veľmi dobrú náladu. Ak ste vo vzťahu, čakajú vás dnes len dobré chvíle. Bude to veľmi krásne pre vás oboch. Na druhej strane, ak ste slobodní, dnes stretnete niekoho, kto vám poriadne zamotá hlavu.

Denný horoskop pre Vodnára

Dnes vás čakajú len dobré náhody. Možno si dnes nájdete čas, aby ste sa naplno venovali svojim koníčkom. Nezabudnite ani na svojich priateľov. Aj oni potrebujú vašu pozornosť a vašu pomoc. Dajte zo seba toľko, koľko môžete. Ukážte, že sa na vás dá spoľahnúť.

Denný horoskop pre Ryby

Profesionálne záležitosti vás dnes úplne pohltia. Nenájdete si čas na nič iné. Vaša rodina a priatelia budú doslova žiadať o chvíľu vašej pozornosti. Takto to nemôže pokračovať. Toto nie je cesta k úspechu. V popoludňajších hodinách sa stretnete s osobou, ktorej môžete dôverovať v osobných veciach….

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ich druhým menom je flirt. Tieto znamenia zverokruhu sú zmyselné a charizmatické. Nikto im nedokáže odolať

Hľadáte lásku? V lete láska zaklope na dvere, ale len pre tieto znamenia zverokruhu

The post Denný horoskop na štvrtok – 11. júla appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie