Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Denný horoskop na štvrtok – 16. mája

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Helza Nitrisia). Denný horoskop na 16. mája. Býci musia prekonať svoj strach. Baran bude mať zlý deň. A čo vás čaká tento štvrtok? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor. Denný horoskop na štvrtok – 16. […]
Menej ako 1 min. min.

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Helza Nitrisia).

Denný horoskop na 16. mája. Býci musia prekonať svoj strach. Baran bude mať zlý deň. A čo vás čaká tento štvrtok? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na štvrtok – 16. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/Helza Nitrisia

Denný horoskop – Baran

Baran bude mať zlý deň. Nič z toho, čo podniknete, nepôjde podľa vašich plánov. Nemôžete však z vlastných neúspechov obviňovať ostatných, ktorí sú tiež zapojení do celej situácie. Nenechajte sa rozčúliť. Na druhý deň sa vaše šťastie vráti.

Denný horoskop – Býk

Býk musí prekonať svoje obavy. Na niektoré ste si ešte stále nezvykli a je pre vás ťažké ich vôbec prijať. Netrápte sa tým, čo sa môže stať. Stačí sa trochu uvoľniť a prestanete sa báť.

Denný horoskop – Blíženci

Prečo sa nad všetkým zamýšľate tak dlho? Skúste staviť na prvý dojem a nerobte zo všetkého takú vedu. Už nejedenkrát vám vaše srdce napovedalo správne.

Denný horoskop – Rak

Rak sa bude cítiť ohrozený. Budete pod obrovským tlakom, ktorý nebudete schopní zvládnuť. Porozprávajte sa s ľuďmi, zistite, čo si o tom myslia a čo očakávajú a možno sa vám tu podarí vybudovať niečo trvalé.

Denný horoskop – Lev

Lev sa bude snažiť bojovať. Rozhodnutie prijaté vo vašej veci vás úplne zaskočí. Nemôžete predpokladať, že všetko pôjde ľahko. Predsa len vám na niečom záleží a urobíte všetko pre to, aby sa to podarilo. Lenže sa môžete cítiť trochu preťažení tým všetkým.

Denný horoskop – Panna

Panny pocítia úľavu. Konečne sa vám podarí odhaliť niekoho, kto už nejaký čas pracuje proti vám. Zároveň vaše okolie konečne zistí, že vy sami ste neurobili nič zlé. A keďže budete očistení od obvinení, stanete sa slobodnými.

Denný horoskop – Váhy

Váhy budú nadšené. To spôsobí nejakú nepredvídanú udalosť, ktorej budete svedkami. Nemajte obavy – to, čo sa stane, nijako neovplyvní váš doterajší život. Nadviažte rozhovor s niekým, na kom vám záleží, aj keď je to ťažké.

Denný horoskop na 16. mája.
Foto: shutterstock/Billion Photos

Denný horoskop – Škorpión

Škorpión by si mal dnes ušetriť trochu času. Vďaka tomu sa budete môcť konečne venovať tomu, čo vás naozaj baví. Dávajte si pozor, pretože sa vám dnes môže podariť svojou vášňou nakaziť aj niekoho iného.

Denný horoskop – Strelec

Strelci môžu získať nové príležitosti. Musíte byť ostražití na pracovnej pôde aj v súkromnom živote. Určité zmeny by vás mohli vyradiť z každodenného rytmu, ale túto skutočnosť nemusíte nutne brať ako prekliatie.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožci dosiahnu nové ciele. Budete prekvapení, ako hladko pôjdu veci. Nebojte sa nepríjemných prekvapení, pretože tie sa pravdepodobne neobjavia. Ak sa vás niekto bude pýtať na to, čo práve robíte, povedzte pravdu. Nemáte dôvod klamať.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnár zažije sklamanie. Je veľmi pravdepodobné, že zistíte, že ste mali o nejakej osobe úplne inú predstavu a ona vám dnes ukáže svoju pravú tvár. To by vás mohlo vážne zlomiť a spôsobiť, že nebudete schopní plniť svoje každodenné úlohy. Pomôže vám skutočný priateľ.

Denný horoskop – Ryby

Ryby chcú zmenu. Nie ste pripravení na nič náhle, ale chceli by ste začať niečo postupne. Ak sa neodhodláte k radikálnym krokom, budete naďalej stáť, čo nechcete. Pozrite sa s odvahou do budúcnosti a konajte.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet. Spokojnosť v posteli zaručená!

Štyri znamenia zverokruhu, s ktorými je ťažké nadviazať trvalý vzťah

The post Denný horoskop na štvrtok – 16. mája appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie