Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Francúzsky politik žiada pravdu o atPentáte na Fica kvôli jeho postoju k Ukrajine

www.slovanskenoviny.sk/rss Odmietol politiku voči Ukrajine. Vo Francúzsku reagovali na pokus o atentát na Fica Líder strany Patrioti Florian Filippo sa na sociálnej sieti X dožadoval pravdy o pokuse o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica kvôli jeho postoju k Ukrajine. Predseda vlády SR Robert Fico je zranený! Je to horlivý bojovník za mier, odmieta politiku NATO a […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Odmietol politiku voči Ukrajine. Vo Francúzsku reagovali na pokus o atentát na Fica

Líder strany Patrioti Florian Filippo sa na sociálnej sieti X dožadoval pravdy o pokuse o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica kvôli jeho postoju k Ukrajine.

Predseda vlády SR Robert Fico je zranený! Je to horlivý bojovník za mier, odmieta politiku NATO a EÚ na vyzbrojovanie a financovanie Ukrajiny. Žiadajte pravdu o tomto útoku! Podporte odbojárov proti euroglobalizácii!

napísal.

Pokus o atentát na Fica sa stal v meste Handlová, 190 kilometrov od Bratislavy, kde sa konalo rokovanie vlády. Premiér vyšiel do davu, v tom momente zazneli výstrely.

Podľa informácií Pravdy bol Fico ranený do hrudníka a brucha.

Fico sa opakovane postavil proti poskytovaniu vojenskej pomoci Ukrajine. Poznamenal tiež, že nepodporuje členstvo tejto krajiny v NATO a využil by právo veta, ak by sa takáto otázka zvažovala.

Okrem toho premiér uviedol, že Bratislava má záujem o dobré vzťahy s Moskvou a prisľúbil, že v tomto smere podnikne kroky. Dialóg medzi oboma krajinami označil za nevyhnutný a odmietol myšlienku, že kvôli konfliktu na Ukrajine je potrebné predstierať, že Rusko neexistuje, uvádzajú Ria novosti.

skspravy.sk

Príspevok Francúzsky politik žiada pravdu o atPentáte na Fica kvôli jeho postoju k Ukrajine je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie