Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Je to ako modrá a fialová v jednom. Zahoďte nudné veci a urobte si „čučoriedkové mlieko“. Toto bude farba tohto roka

11.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@twenty.pro.official). Máte radi čučoriedkové mlieko? Je to jeden z najlepších nápojov na horúce dni. Je lahodné, osviežujúce a mierne kyslé. Stylistom sa jeho farba tak zapáčila, že sa ho rozhodli preniesť do sveta manikúry. Výsledkom sú blueberry milk nails, ktoré sú už teraz označované za hit leta 2024. Blueberry […]
Menej ako 1 min. min.

11.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@twenty.pro.official).

Máte radi čučoriedkové mlieko? Je to jeden z najlepších nápojov na horúce dni. Je lahodné, osviežujúce a mierne kyslé. Stylistom sa jeho farba tak zapáčila, že sa ho rozhodli preniesť do sveta manikúry. Výsledkom sú blueberry milk nails, ktoré sú už teraz označované za hit leta 2024.

Blueberry milk nails už teraz sú označované za hit leta 2024.
Foto: instagram/@twenty.pro.official

Okrem štandardných farieb lakov na nechty ponúkajú stylisti aj farby na nechty, ktoré sú inšpirované nejakým výrobkom. Ukážkovým príkladom sú blueberry milk nails. Tento lahodný nápoj je kombináciou mlieka, čučoriedok a vanilkového cukru. Výsledkom je odtieň, ktorý je dokonalou kombináciou bielej, modrej a fialovej.

Blueberry milk nails. Fialové nechty s nádychom modrej

Ak nemáte chuť na modrú manikúru, ale nepresvedčil vás ani svetlofialový lak, zvoľte zlatú strednú cestu – čučoriedkové mliečne nechty. Tmavšie tóny prerazia bielu a vytvoria dokonalý mix. Výsledkom je originálny a jedinečný dizajn. Táto farba sa hodí ku každému typu a dĺžke nechtu.

Bude vyzerať božsky na mandliach aj štvorcoch. Môžete si vytvoriť jednofarebnú manikúru, pri ktorej je každý necht pokrytý mliečnym odtieňom laku, urobiť farebnú francúzsku manikúru alebo dodatočne pokryť necht lesklým prachom. Všetko závisí od toho, aké intenzívne chcete, aby boli vaše nechty s čučoriedkovým mliekom.

Nechty vo farbe čučoriedkového mlieka. Pastelová manikúra práve včas na leto

Manikúra blueberry milk nails môže pripomínať vyblednutý odtieň detskej modrej alebo smerovať k lila farbe. Ak sa neviete rozhodnúť, vezmite si svetlofialový a svetlo modrý lak a skombinujte ich. Zmiešajte kvapku každého z nich na tanieriku a experimentujte, kým nezískate dokonalý odtieň čučoriedkového laku vykúpaného v mlieku.

Blueberry milk nails sa senzačne kombinujú so sviežosťou a inými pastelovými odtieňmi. Ak si plánujete obliecť marhuľové alebo púdrové oblečenie, táto manikúra dokonale doplní váš outfit. Ženy, ktoré sa chcú trochu vyšantiť, si môžu na nechty namaľovať malé bobuľky alebo použiť tematické nálepky.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Silné a zdravé nechty v lete. Namiesto gél lak si urobte túto manikúru

Manikérka mi vytvorila „translucent french“. Miluje ich aj Jennifer Lopez. Teraz už viem, prečo

The post Je to ako modrá a fialová v jednom. Zahoďte nudné veci a urobte si „čučoriedkové mlieko“. Toto bude farba tohto roka appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie