Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Je to ten pravý? Môžete si tým byť isté, ak počujete tieto konkrétne slová

10.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ViDI Studio). Hoci nám filmy hovoria, že veľká celoživotná láska je založená na veľkých gestách a obetavosti, v skutočnosti je situácia úplne iná. Podľa odborníkov môžete zistiť, či ste stretli toho pravého, podľa slov, ktoré vychádzajú z jeho úst. Zaujíma vás, čo by ste mali počuť od muža, aby […]
Menej ako 1 min. min.

10.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ViDI Studio).

Hoci nám filmy hovoria, že veľká celoživotná láska je založená na veľkých gestách a obetavosti, v skutočnosti je situácia úplne iná. Podľa odborníkov môžete zistiť, či ste stretli toho pravého, podľa slov, ktoré vychádzajú z jeho úst. Zaujíma vás, čo by ste mali počuť od muža, aby ste si boli isté, že je to ten pravý?

Podľa odborníkov môžete zistiť, či ste stretli toho pravého, podľa slov, ktoré vychádzajú z jeho úst. Foto: shutterstock/ViDI Studio

Je dobré si uvedomiť, že v skutočnom vzťahu sa počítajú predovšetkým malé gestá, úcta alebo otvorená komunikácia, ktoré budujú celoživotný vzťah. Ako teda zistíte, či muž, s ktorým ste práve vo vzťahu, je „ten pravý“? Odborníci zo stránky psychologytoday.com zostavili súbor výrokov, ktoré by ste mali často počuť od partnera, s ktorým by ste chceli stráviť celý život.

„Sme v tom spolu“.

Odborníci nepochybujú o tom, že skutočný vzťah s potenciálom spočíva v hre na jeden cieľ. Preto je dôležité byť s partnerom, ktorý vám v akejkoľvek krízovej situácii bude stáť po boku, podporí vás a uzná váš problém aj za svoj vlastný. Slová „Sme v tom spolu“ sú preto kľúčom k vybudovaniu pevného puta a pocitu, že vy a váš partner budete schopní čeliť svetu spoločne a nič vás nezastaví. Takéto vyhlásenie vyjadruje aj ochotu muža prekonávať ťažkosti spolu s vami a môžete si byť istá, že nech sa vo vašom živote stane čokoľvek, neopustí váš vzťah ani vás nenechá samú, keď sa veci prestanú vyvíjať podľa vašich predstáv.

„Som na teba hrdý“.

Ďalšie priznanie je v niektorých vzťahoch mimoriadne zriedkavé a úspechy, ktoré ženy dosahujú, muži vnímajú ako istý druh urážky a snahu o presadenie dominancie vo vzťahu. Ak vám teda váš partner často hovorí, ako sa teší z vašich úspechov, je to znak toho, že má k vám veľkú a nezištnú náklonnosť. Okrem toho si uvedomuje, že ste ambiciózna žena, ktorá môže veľa dosiahnuť v súkromnej aj pracovnej sfére. Okrem toho týmito slovami dáva najavo, že vás neberie ako konkurentku alebo podriadenú, ale ako rovnocennú partnerku, ktorá si zaslúži úspech rovnako ako on.

Čo by ste mali počuť od muža, aby ste si boli isté, že je to ten pravý?
Foto: shutterstock/BinGoTinGo

„Chcem vedieť, ako sa cítiš.“

Tieto slová sa na prvý pohľad môžu zdať mimoriadne banálne, ale v mnohých vzťahoch – dokonca aj v tých dlhoročných – sa o emóciách hovorí len málo. Keď už ku konfrontácii dôjde, zvyčajne sa končí hádkou a v extrémnych prípadoch rozchodom. Je to spôsobené tým, že pred sebou navzájom skrývame najrôznejšie emócie, o ktorých by sme mali hovoriť hneď, ako sa v nás objavia. Preto ak váš partner otvorene hovorí o tom, ako sa cíti a chce, aby ste mu neostali nič dlžné, je to znak toho, že vám ponúka svoju emocionálnu podporu a môžete si byť istá, že bude vždy pripravený na seriózny rozhovor.

„Verím ti“.

Ďalšou mimoriadne dôležitou otázkou je emocionálna podpora zo strany vášho partnera. Je mimoriadne dôležitá, pokiaľ ide o budovanie sebadôvery a dosahovanie vašich snov. A hoci vy sama ste si určite vedomá svojich schopností, istota, že váš partner má rovnaký názor, dodáva potrebnú motiváciu konať a robiť nové priznania. Takéto slová sú zároveň dôkazom, že váš partner dôveruje vašim rozhodnutiam a verí vo váš úspech.

„Milujem ťa takú, aká si.“

Posledné vyznanie nie je o nič menej dôležité ako ostatné a ukazuje, že váš partner vás prijíma so všetkým, čo ste mu schopná ponúknuť. To sa následne premietne do zdravého a trvalého vzťahu. Keď váš partner povie, že vás miluje presne takú, aká ste, nehádže len klišé frázy, ale skutočne dokazuje, že akceptuje vaše nedostatky a silné stránky. Toto vyhlásenie je tiež základom pre budovanie vášho sebavedomia a pocitu, že ste taká, aká ste. Dáva vám tiež istotu, že sa s ním nemusíte pretvarovať ani sa snažiť splniť očakávania, ktoré nemôžete naplniť.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ako zistíte, že vás milovaná osoba podvádza?

Raz týždenne, dvakrát denne? Koľko sexu potrebuje vzťah?

The post Je to ten pravý? Môžete si tým byť isté, ak počujete tieto konkrétne slová appeared first on Vášeň v tebe.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie