Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Kam toto rozoštvávanie spoločnosti speje?!

www.slovanskenoviny.sk/rss Teraz skončila všetká sranda. Predseda vlády Robert Fico sa stal obeťou atentátu, zrejme sfanatizovaného blázna, ktorý si nezaslúži nič iné len takéto pomenovanie. V demokratickej krajine a v spoločnosti, pokúsiť sa zavraždiť hlavu vlády je absurdné, nepochopiteľné a neprijateľné.  Je dobré si klásť jednu otázku. Prečo k tomu muselo dôjsť? Podpredseda parlamentu Blaha počas […]
Menej ako 1 min. min.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Teraz skončila všetká sranda. Predseda vlády Robert Fico sa stal obeťou atentátu, zrejme sfanatizovaného blázna, ktorý si nezaslúži nič iné len takéto pomenovanie. V demokratickej krajine a v spoločnosti, pokúsiť sa zavraždiť hlavu vlády je absurdné, nepochopiteľné a neprijateľné. 

Je dobré si klásť jednu otázku. Prečo k tomu muselo dôjsť? Podpredseda parlamentu Blaha počas dnešného rokovania Národnej rady v momente, keď sa šokujúcu správu o atentáte na premiéra dozvedel, prerušil schôdzu na neurčito. Urobil tak aj s jedným dovetkom, odkazom adresovaným opozičným poslancom: „Toto je vaša vina.“ Čo tým myslel?

Kam toto rozoštvávanie spoločnosti speje?!

Je predčasné robiť akékoľvek závery, ale práve slova Ľuboša Blahu veľa napovedali, že za to v akom je stave spoločnosť môžu opoziční politici. Za to, že v našej krajine úraduje extrémna polarizácia, že sa bojíte vyjadriť svoj vlastný názor a postoj, pretože sa chcete vyhnúť útokom a lynču od ľudí, ktorí ho nerešpektujú.

Naša krajina zažila za posledného pol roka turbulentné obdobie. V septembri sme si zvolili novú vládu, v apríli zase novú hlavu štátu. Spektrum, ktoré bolo v týchto voľbách porazené, tieto porážky veľmi ťažko znášalo. Burcovali ľudí, vyzývali ich na protesty, živili v nich nenávisť tých, ktorí zvolili inak, ako oni. Toto všetko zapríčinilo niekoľko incidentov, ktoré vyústili až do dnešnej obrovskej tragédii..

/ ereport.sk /

Príspevok Kam toto rozoštvávanie spoločnosti speje?! je zobrazený ako prvý na .

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie