Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

Kladivem napadl na Litoměřicku několik lidí. Recidivista za řádění dostal šest let

Šestačtyřicetiletý Milan B. vloni v květnu popíjel alkohol a kouřil marihuanu s partou bezdomovců u řeky ve Štětí na Litoměřicku. Po banální hádce kvůli masu se ale společně poprali, a tak Milan B. odešel do hospody, kde ale brzy vznikl další konflikt a on dostal od známého skleněným půllitrem do hlavy. Zaběhl si proto na […]
Menej ako 1 min. min.

Šestačtyřicetiletý Milan B. vloni v květnu popíjel alkohol a kouřil marihuanu s partou bezdomovců u řeky ve Štětí na Litoměřicku. Po banální hádce kvůli masu se ale společně poprali, a tak Milan B. odešel do hospody, kde ale brzy vznikl další konflikt a on dostal od známého skleněným půllitrem do hlavy. Zaběhl si proto na ubytovnu pro zednické kladivo a venku na ulici s ním muže, který ho předtím trefil půllitrem, napadl.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Neboj, neumřu ti, říkal Honzík matce vražedkyni. Nenávist k partnerovi přerostla v tragédii

„Seděli jsme na Mírovém náměstí na schodech, po nějaké chvíli přišel Milan B. a prohlížel si nás. Myslel jsem, že někoho hledá. Když uviděl dotyčného, tak ho praštil nějakou zbraní a někdo zařval: ‘Bacha, má kladivo v ruce!’“ vypověděl před soudem jeden ze svědků. Následně se podle rozsudku Milan B. vydal do hospody, ve které nejdříve kladivem prorazil desku stolu se slovy: „Má tady se mnou někdo problém?“

„Pán vběhl do hospody zadním vchodem, pak na nás začal křičet. Mně tím kladivem strčil pod oko,“ popsal další svědek.

Soud ale vyloučil, že by šlo o nutnou obranu. „Osobnost pana obžalovaného je agresivní, vznětlivá a nepřizpůsobivá. Rozhodl se, že se pomstí a s poškozeným si to vyřídí,“ uvedla soudkyně Kamila Krejcarová. Během běsnění zranil kladivem hned několik lidí.

Rozsudek není pravomocný, obžalovaný se proti němu na místě odvolal. Případem se tak bude ještě zabývat Vrchní soud v Praze.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Svázal manželku a odpálil jí petardu v pochvě. Plzeňský soud poslal muže na 18 let do vězení

Páčil sa Vám článok? Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie