Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu

KOMENTÁR: Aká je cena spojenectva v boji s nepriateľmi Západu

Aj 35 rokov po rozpade Sovietskeho zväzu, ktorý bol pre slobodný svet Západu pred trištvrte storočím dôvodom na vznik Severoatlantickej aliancie, predstavujú pohrobkovia neľútostnej ideológie komunizmu hrozbu pre svetový mier. ANALÝZA: Ako môže zbrojenie zvrátiť úpadok Únie Vojenská aliancia nedávno privítala vo svojich radoch Fínsko a Švédsko a teraz pozostáva z 32 krajín, ktoré pokrývajú […]
Menej ako 1 min. min.

Aj 35 rokov po rozpade Sovietskeho zväzu, ktorý bol pre slobodný svet Západu pred trištvrte storočím dôvodom na vznik Severoatlantickej aliancie, predstavujú pohrobkovia neľútostnej ideológie komunizmu hrozbu pre svetový mier.

ANALÝZA: Ako môže zbrojenie zvrátiť úpadok Únie

Vojenská aliancia nedávno privítala vo svojich radoch Fínsko a Švédsko a teraz pozostáva z 32 krajín, ktoré pokrývajú veľkú časť Európy, ako aj Turecko, Kanadu a Spojené štáty.

Samit aliancie vo Washingtone D.C. bude s istotou klásť veľký dôraz na zvýšenie výdavkov na obranu členských krajín, ako aj na to, ako čo najlepšie chrániť takmer miliardu občanov zoskupenia v jednej z najnebezpečnejších bezpečnostných situácií od konca studenej vojny.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 75% na dočítanie.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie