Skip to content
Capital.com – Ticker Tape Widget

Aktuálne spravodajstvo

Zobraziť viac...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Aktuálne spravodajstvo

Menu

Komentáre schvaľujúce atentát na Fica polícia už monitoruje. Je pripravená konať

Polícia dodala, že na sociálnych sieťach sa pod príspevkami o udalosti objavujú aj komentáre schvaľujúce trestný čin, prípadne šíriace nenávisť.
Menej ako 1 min. min.

16.5.2024 (SITA.sk) – Polícia SR nebude tolerovať šírenie nenávisti a výzvy k násiliu. Uviedla to na sociálnej sieti v súvislosti so závažnými prejavmi nenávisti, netolerancie či výzvami na eskaláciu násilia, ale aj rôznymi neoverenými informáciami, ktoré sa na sociálnych sieťach objavili v súvislosti s atentátom na premiéra Roberta Fica počas výjazdového rokovania vlády v Handlovej.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Polícia dodala, že na sociálnych sieťach sa pod príspevkami o udalosti objavujú aj komentáre schvaľujúce trestný čin, prípadne šíriace nenávisť.

„Policajný zbor tieto príspevky vyhodnocuje a v prípade, že budú napĺňať skutkovú podstatu trestného činu alebo priestupku, budeme konať,” avizuje polícia.

Viac k témam: Policajný zbor, slovenská polícia, Sociálne siete, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej, Trestný čin
Zdroj: SITA.sk – Komentáre schvaľujúce atentát na Fica polícia už monitoruje. Je pripravená konať © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte SIA NEWS!

Vaša podpora nám pomôže pokračovať v činnosti a vývoji systému SIA NEWS.
Ďakujeme za každú vašu podporu.

Zadajte platnú sumu.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.
revolut banner

Kategórie